Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jaroslav85 je napisao(la):
Dobra stvar foruma:citajuci tudje savete-probleme resio sam svoj.

Ovo po meni nije predstavljanje, po meni nije trebao ni da se predstavi.Može se to videti pod guest.Šta mi iz njegovog posta znamo o njemu :sta: Verovatno da je sada postao genije, samo to :udri:
 
Šta se onda prijavljuje kog vraga ako nešto krije, hoćeš nešto ovde da dobiješ- treba nešto i da daš
barem je kod mene takav princip :D
 
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Molim Admine da obrate paznju na ovu temu oko predstavljanja naime, smatram da predstavljanje je osnova za komunikaciju izmedju ljudi....Stari clanovi opominju nove na predstavljanje ali uzalud....
Molim reagovanje admina

Hvala na razumevanju
 
Zovem se Denis zivim u okolini Subotice, bavim se ratarstvom. Pohvaljujem ovaj sajt i teme koje se nalaze na njemu, podrzavam razmenu iskutava medju clanovima .
Pozdravljam sve clanove.
 
pozdrav zovem se kostel i vec neko vreme pratim ovaj forum i mogu reci da je fantastican inace sam iz Torak okolina ZR zaposlen sam u ED zrenjanin a poljoprivredom se bavim kao pomocni padnik(na burazera se vodi gazdinstvo) posto su gospoda iz vlade odlucili da zaposleni u firmama netreba da obradjuju zemlju
Post je spojen: [time]1292265692[/time]
_________________________________________________
pozdrav zovem se kostel i vec neko vreme pratim ovaj forum i mogu reci da je fantastican inace sam iz Torak okolina ZR zaposlen sam u ED zrenjanin a poljoprivredom se bavim kao pomocni padnik(na burazera se vodi gazdinstvo) posto su gospoda iz vlade odlucili da zaposleni u firmama netreba da obradjuju zemlju
 
pozzzz zovem se kristijan iz lokava sam obradjujem oko 50 kj zemlje sejemo soju, suncokret, psenicu i kukuruz imamdva traktora zetor 7011 82god i torpedo 9006 85 god!!
 
pozdrav zovem se marko , okolina arandjelovca bavim se stocarstvom samo krupna stoka ,tov junadi i muzne krave uz to naravno i zemljoradnja! svaka cast za forum ovako nesto bas treba nasim poljoprivrednicima :D
 
pozdrav nikitovicu i dobrodosao!!

a inace slazem se sa gore navedenim opaskama, bas sam pre par dana hteo da napisem da bi bolje bilo da ste odredili sta ko treba da napise o sebi kad se predstavlja a ne oni za male oglase da li auto ima nalepnicu ili nema.. :udri:

i tamo u temi clanovi foruma nema bas dosta clanova, ima cak nekih koji se nikad nigde nisu ni predstavili, poludim kad trazim medju ovih 200 strana neciji profil da vidim ko je cime se bavi a njega nema... ja sam za to da svako na svom profilu napise sve o sebi, bice mnoogoooooo lakse, samo klinkes i saznas sve... izvinjavam se stvarno za off topic nece se ponoviti.. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
srkitransporter je napisao(la):
pozdrav nikitovicu i dobrodosao!!

a inace slazem se sa gore navedenim opaskama, bas sam pre par dana hteo da napisem da bi bolje bilo da ste odredili sta ko treba da napise o sebi kad se predstavlja a ne oni za male oglase da li auto ima nalepnicu ili nema.. :udri:

i tamo u temi clanovi foruma nema bas dosta clanova, ima cak nekih koji se nikad nigde nisu ni predstavili, poludim kad trazim medju ovih 200 strana neciji profil da vidim ko je cime se bavi a njega nema... ja sam za to da svako na svom profilu napise sve o sebi, bice mnoogoooooo lakse, samo klinkes i saznas sve... izvinjavam se stvarno za off topic nece se ponoviti.. :ppozdrav: :ppozdrav:
slazem sa time da bi bilo dobro da svako napise na svom profilu po koja re4
 
Zovem se Svetozar,iz Zrenjanina sam.Interesuje me poljoprivreda,stocarstvo.U planu mi je preseljenje,kupovina kuce i zemlje na neku od planina u Srbiji,pa mi je potrebno vase iskustvo,neki koristan savet...Veliki pozdrav starim clanovima. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh