Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav forumaši ja se zovem bero iz Metkovića sam i bavim se ovćarstvom drago mi je da mogu s vama podjeliti svoja iskustva a isto tako ponešto i naućiti
 
Pozdrav svima. Evo i ja ukrako da se predstavim. Ja sam Janko iz Padine sam, SO Kovačica BANAT-VOJVODINA. Bavim se stocarstvom, tovom junadi (to mi je sek. zanimanje) posto sam zaposlen u MUP-u. Na ovom forumu sam pronasao brdo korisnih saveta a nadam se da cu i ja dati kojI i jos po koji pokupiti. Pozdravljam Vas. :D :D :D
 
pozdravljam sve clanove foruma od sad i ja clan ovog foruma dolazim iz juznog banata pozdrav cujemo se :D
 
Ja sam Mihajlo atocar i ratar iz okoline nisa. Imam 6 krava i 4 bika. Volim vas sajt i pocece da mi zamenjuje FB. Zeleo bih da saznam kako d a postavim slike. ::svaka cast::
 
Zovem se Miroslav Misko Jovanovic živim u selu Šarbane Ub. Bavim se gajenjem ovaca obrađujem 15 ha uglavnom pašnjaci i livade. Ovce su uglavnom pramenke koje parim sa tovnim ovnovima rase šarole (dva ovna i dve ovce). Imam i nešto romanovski kao i f1 rom pram.
 
Здраво-здраво! Овде Дарко од Скопје, Македонија и најпрво еден голем поздрав до сите членови на форумот. Пред неколку дена го открив овој форум и морам да ви кажам СЕКОЈА ЧЕСТ, посебно до постарите членови што толку неуморно ги делат сите корисни информации и стално се спремни за помош (посебно во делот за ЈАГОДИ, затоа што и јас сум одгледувач на јагоди на отворено, во многу блиска иднина ::vadjenje_repe:spavam:. П.С извинете што говорам на македонски, ама кога би говорел на српски може да испаднам смешен, па затоа на македонски... Уште еднаш ПОЗДРАВ ДО СИТЕ! :ppozdrav:
 
zdravo evo i ja da se pretstavim kako sta je red,zovem se aleksdandar zivim u makedonija i imam 31 god.po profesii sam dip.carinik imam malu farmu svinja poceo sam od pred godinu dana da se bavim sa ovo.forum je super i moram reci da ga koristim dosta.pozdrav svima
 
sarbanac je napisao(la):
Zovem se Miroslav Misko Jovanovic živim u selu Šarbane Ub. Bavim se gajenjem ovaca obrađujem 15 ha uglavnom pašnjaci i livade. Ovce su uglavnom pramenke koje parim sa tovnim ovnovima rase šarole (dva ovna i dve ovce). Imam i nešto romanovski kao i f1 rom pram.

Dobro došao komšija :ppozdrav:
 
Zovem se Milivoj Žeravica ,imam 42 godine ,po struci sam veterinar ,živim u Zrenjaninu. Posete na forumima na kojima sam aktivan uglavnom su mi pomogle da pronađem nove prijatelje pa tako mislim da će biti i na ovom POLJOINFU. :cao:
 
Pozz svima ja sam Pal Jozsef iz Bajmoka bavim se svinjarstvom imam malu farmu uvek tovim oko 200 komada.Samo sto nesvidja mi se cena ponekad ::lose::
 
Žera je napisao(la):
Zovem se Milivoj Žeravica ,imam 42 godine ,po struci sam veterinar ,živim u Zrenjaninu. Posete na forumima na kojima sam aktivan uglavnom su mi pomogle da pronađem nove prijatelje pa tako mislim da će biti i na ovom POLJOINFU. :cao:

Dobro došao.Pripremi se za odgovore na pitanja.Ja neću zloupotrebljavati forum
pa ću te bobmardovati pitanjima na p.p. :ppozdrav:
 
Sta reci ja sam Zorica Radetic zivim u Podgorici (Zabjelo) .Drzim japanske prepelice u komercijalnoj svrsi .Kokoske sussex drzim te prodajem domaca jaja kao i njihova pilad.Obozavam zivinu da imam prostora gajila bih sve vrste ukrasne zivine.
 
pozdrav svima.zovem se robert,zivim u budisavi,blizu novog sada.bavim se poljoprivredom i mehanikom...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh