Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Žera je napisao(la):
Zovem se Milivoj Žeravica ,imam 42 godine ,po struci sam veterinar ,živim u Zrenjaninu. Posete na forumima na kojima sam aktivan uglavnom su mi pomogle da pronađem nove prijatelje pa tako mislim da će biti i na ovom POLJOINFU. :cao:
Doktore,dobro dosao na forum....... :ppozdrav: :ppozdrav: :cao:
 
Zahvaljujem se članu foruma valjevac, a takođe i Farmer Bob , iz Valjeva znam dobro Coleta Vesića i sa njim najviše i radim iz tog kraja,a pitanja na pp može naravno...a u Novom Bečeju Voju Blažina...i sa njim sarađujem naravno ... :)
 
zorica 62 je napisao(la):
Sta reci ja sam Zorica Radetic zivim u Podgorici (Zabjelo) .Drzim japanske prepelice u komercijalnoj svrsi .Kokoske sussex drzim te prodajem domaca jaja kao i njihova pilad.Obozavam zivinu da imam prostora gajila bih sve vrste ukrasne zivine.
Dobro došla Zorice,lepo predstavljanje ::svaka cast:: :cao: :ppozdrav: a takođe i svi ostali novi dobro došli :ppozdrav:
 
futurefarming je napisao(la):
Dobro došli ljudi :ppozdrav: ::vino::

Petar 90, avatar je :D
izvini sto malo kasnim sa odgovorom,nisam znao kako ovo da citiram...
Avatar je trakozvani alter ego korisnika u dvodimenzijalnom ili drodimenzijalnom svetu...
Ako mislis zbog ove slike dobices objasnjenje preko PP...
Pozdrav i dobrodosli svi novi korisnici ovog foruma.... :D
 
valjevac je napisao(la):
Žera je napisao(la):
Zovem se Milivoj Žeravica ,imam 42 godine ,po struci sam veterinar ,živim u Zrenjaninu. Posete na forumima na kojima sam aktivan uglavnom su mi pomogle da pronađem nove prijatelje pa tako mislim da će biti i na ovom POLJOINFU. :cao:
Dobro došao.Pripremi se za odgovore na pitanja.Ja neću zloupotrebljavati forum
pa ću te bobmardovati pitanjima na p.p. :ppozdrav:

@ valjevac
Pa druze, nemoj ga bombardovati pitanjima na pp, nego direktno na forum da bi svi procitali, Pozdrav.

Pozdrav svim novim clanovima i ugodan boravak na forumu Vam zelim. :cao: :cao: :cao:
 
Žera je napisao(la):
Zahvaljujem se članu foruma valjevac, a takođe i Farmer Bob , iz Valjeva znam dobro Coleta Vesića i sa njim najviše i radim iz tog kraja,a pitanja na pp može naravno...a u Novom Bečeju Voju Blažina...i sa njim sarađujem naravno ... :)
bob je jako dobar sa porodicom blazin!
 
pozdrav drugari,ja sam nikola iz dobanovaca,imam 30god,bavim se poljoprivredom,radimo oko 200jutara zemlje,od gvozdja imam sve,nadam se dobrom druzenju :cao:
 
pa neznam baca,mozda,moj kum popovicki je kupio nekih 50 jutara tu kod vas,a teca mu je kosta a kako se preziva neznam
 
E,ovako nesto ukratko o meni...zovem se Srdjan inace sam iz Kucure opstina Vrbas,,bavim se poljoprivredom obradjujemo oko 50/ha i uglavnom gajimo samo ratarske kulture kukuruz,soja,zito,suncokret,.. Nadam se da cu ovde moci da saznam neke mnogo meni zanimljive i korisne stvari,a takodje se nadam da ce mo lepo saradjivati i druziti se... ::namigivanje::
 
Pozdrav svima . Evo tek se sad registrujem iako odavno pokušavam ali je bilo problema u vezi registracije , naime nisam dobijao reg. mail (vjerovatno je nešto u vezi spama na mailu). Već sam nešto duže na drugim polj. forumima ,ali i ovaj je zanimljiv pa:
Lokacija Nožičko i okolina ,Srbac,Sjeverna BIH.Ratarstvo mi je doduše sporedna djelatnost (bar finansijski) , ali me zanima pogotovo uzgoj kukuruza.Radim zasad samo 12-15ha ali valjda će se povećati površine.
Posjedujem MF3645 93g i osn priklj.
Posebno me zanima prelazak na redukovanu obradu tla (no till,strip till i sl ) pa me vesele takve teme .
Inače teme na koje ne utičemo ,kao što su vremenske prilike,cijene i sl preskačem ,a najviše volim teme o metodama obrade zemlje u cilju povećanja prinosa i smanjenja troškova.
Eto toliko. :cao: :cao: :cao:
 
Pozdrav, ja sam Sasa, i od skoro cu biti vlasnik novog IMT 549DV, bavim se ovcarstvom i vocarstvom, posedujem i obradjujem nesto malo vise od 17 hektara
 
SrdjanM. je napisao(la):
E,ovako nesto ukratko o meni...zovem se Srdjan inace sam iz Kucure opstina Vrbas,,bavim se poljoprivredom obradjujemo oko 50/ha i uglavnom gajimo samo ratarske kulture kukuruz,soja,zito,suncokret,.. Nadam se da cu ovde moci da saznam neke mnogo meni zanimljive i korisne stvari,a takodje se nadam da ce mo lepo saradjivati i druziti se... ::namigivanje::
Pozdrav komso... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh