Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam ja nove članove i čestitam na prvim koracima - mislim na učljanjenje.Evo za početak :ppozdrav: mada je večeras krenulo, kiša sa snegom a temperatura se približila "0"
Post je spojen: [time]1291921371[/time]
_________________________________________________
Otiđite na naslov "Živinarstvo" i temu "Tovni pilići".Posle čitanja istog mnoge stvari će vam biti jasnije.Ukoliko posle čitanje te teme imate neku dilemu postavite konkretno pitanje i ja ću vam odgovoriti onoliko koliko poznajem tu oblast.
Pozdravljam ja Vas :ppozdrav:
 
Da se i ja predstavi ja sam Goran Šeregi iz Subotice i početnik sam u mnogo čemu, počeo sam sa pčelarenjem radim sa LR košnicama ove godine sam "učio" na dve a sledeće se širim na 10 pa ćemo videti. Pripremam prostorije za uzgoj šampinjona a u planu mi je ribnjak bazenskog tipa.
Otprilike me i ove teme najviše interesuju.

Pozdrav svima :cao: !!
 
@seregig
author=seregig link=topic=2.msg226032#msg226032 date=1291926206]
u planu mi je ribnjak bazenskog tip
Post je spojen: [time]1291920904[/time]
_________________________________________________
koju ribu mislis da drzis...
:cao:
Post je spojen: [time]1291971437[/time]
_________________________________________________
pozdrav svima... :ppozdrav: :cao:
 
Pozdrav svim clanovima. Nemam puno iskustva sa forumima, nadam se da cu se snaci. Imam zelju da posadim na 50 ari neko voce. Dvoumim se izmedju leske i tresnje. Posto imam skoro godinu dana vremena, nadam se da cu pomocu vas doci do odluke.
 
Post je spojen: [time]1291895704[/time]
_________________________________________________
koju ribu mislis da drzis...

U prvom planu mi je šarana, ali pokušaću da prikupim informacije koji su minimalni uslovi za uzgoj soma.
Pozdrav
 
Cao svima, ja sam Ivan, prikljucio sam se pre par dana na forum, ali nisam video ovu temu, tako da se izvinjavam sto vam se obracam sa malim zakasnjenjem ::namigivanje::
 
Kratko i šturo predstavljanje :udri: Kao da se bojite da će neko da zloupotrebi neku informaciju koju iznesete o sebi :kisa: Stvarno ne razumem a hoćete pomoć od starih kuka ovog foruma :udri: ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh