Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim clanovima foruma i naravno administratorima.Forum vam je odlican.Ima mnogo korisnih informacija.
Kemal iz Bosne i Hercegovine Bosanska Krupa.Mehanicar poljoprivrednih i radnih masina.
 
Pozdrav svima. Zovem se Goran,iz Azanje sam.Bavim se poljoprivredom i mehanikom-uza specijalnost poljo mehanizacija.
 
Pozdrav svima! zovem se Minu, okolina Zrenjanin.
trazim savete za kupovinu kombajna.
 
Ред је и био, да се неко јави из (некад) највећег Села у бившој YU :haha:
Здраво био комшија :ppozdrav:
 
kako je traženo od mene,

Zovem se Darko,
Pozdravljam sve članove foruma i šire, planiram da se počnem (amaterski) baviti uzgojem tovnih pilića, iz Sarajeva sam, mašinac, vezano za pušaće imam od pribora imam objekat i dobru volju.

imam 43 godine. mislim da je to dovoljno.
 
Postovanje, zovem se Vlada, iz Novoga Sada sam, planiram ozbiljno sa se bavim plastenicima, nadam se da cu dobijati korisne savete i u skorije vreme da i ja da po koji dam pametan......svima zelim puno zdravlja i puno toplih pozdrava iz Novoga Sada........ :cao:
 
Zdravo svima ja sam Mišo Iz Pivnica,već duže vreme posećujem sajt i mnogo mi se sviđa.Obrađujem oko 15ha zemlje imam novog Kejsa JX95 ,dva mala traktora i dosta novih priključnih mašina.Bavim se ratarstvom (Kukuruz,pšenica i soja).Ja i žena imamo otvorenu Firmu za otkup Poljoprivrednih proizvoda koja se zove AGROPROMET MB-Pivnice.Imamo silose ukupnog kapaciteta 650 tona i podnog skladišta odnosno halu od 900m2.Ove godine smo napravili novu vagu 60 -tona i sada imam u planu da kupim mobilnu sušaru ali prvo hoću da se savetujem sa svima vama koji već imate takvo nešto. :sta:
 
Pozdrav,ja sam Vasko,iz okoline Jagodine sam,bavim se svime i svacime,al slaba vajda od svega! :cao:
Naisao sam na jako interesantne podatke na vasem forumu.Nadam se da cemo imati zajednicke teme za polemiku :ppozdrav:
 
Zdravo.
Ja sam Dejan iz Novog Sada. Po profesiji sam dipl.ing.voćarstva i vinogradarstva i nadam se uskoro master ove struke. Ovaj forum je doista zanimljiv i mogu se pročitati razne zanimljive poruke. Nisam ograničen na neku usku oblast u struci već se bavim svime što ima veze sa voćarstvom i vinogradarstvo i zato će te moje postove naći u raznim temama pozzzzzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh