Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zovem se Nikola Culibrk,iz backe palanke.
po struci sam doktor prirodnih nauka,a a bavim se i vocarstvom i povrtarstvom ali samo kao dopunska delatnost.
 
Uzdravlje dragi poljoprivrednici. Ovdje Marko iz Banja Luke. Srdacan pozdrav svima
 
Pozdrav svima, citam forum vec nekih mesec dana, od sada sam i registrovan. Moja porodica se bavi proizvodnjom jabuka i breskvi. Pozdrav od Darka iz Smedereva...
 
joooj...nemoj valjevsko da ceka.... navali narode ,najbolje pivo na balkanuuu

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
"valjevci su poznati po podvali,ali kod ovog piva prevare nema"

dobrodošli novi članovi ! :D
 
Zdravo, ja sam Zeljko, iz Svilajnca sam, po struci sam mas. tehnicar. Zbog situacije u privredi ozbiljno razmisljam da se bavim poljoprivredom, pre svega uzgojem jagoda. Pozdravljam sve clanove foruma.






















<a href=http://www.musicfrost.com/ >online music</a>
 
Pozdrav,

zovem se Nebojsa, a zivim u okolini Beograda.
Ekonomista sam, ali sam odrastao u na selu u domacinstvu koje se ( iz hobija ) bavi poljoprivredom.

Nemam planove ( a ni uslove ) da se bavim poljoprivredom. Ovaj forum sam poceo da pratim pre svega zbog komentara o mehanizaciji i zanimljivostima u vezi sa tim. Neke teme su mi bile toliko zanimljive, da sam jedva cekao da se i licno ukljucim u diskusije. Moje prvo "ukljucenje" je bilo pre par dana, a za dalje cemo videti.

Nadam se da je ovo dovoljno za sada ( sto se predstavljanja tice ), i da je ovo pocetak jednom divnog i dugog prijateljstva...
 
Pozdrav svim clanovima,zovem se jovan iz vrsca sam,zajedno sa ocem se bavim poljoprivredom,vec neko vreme pratim ovaj forum a od juce sam i registrovan. ,inace obradjujemo oko 45 kj. sa tedencijom povecanja....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh