Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece svima....evo i ja da se predstavim...zovem se Mirjana i pisem iz Stockholma..vidim da sam ovde zalutala ovcica...ali nije vazno...ovce su ovce(inace to sam u horoskopskom znaku :osmeh:)....i nemam nikakve veze sa poljoprivredom(mada :sta:nikad se nezna :osmeh:)....od skoro zivim u Svedskoj i ovde ne poznajem nikog a jedino sto trazim je posao...pa tako trazeci oglase za posao po netu stigoh i do vase stranice....pa ako ima neko iz Stockholma....i jos se bavi ovde poljoprivredom :osmeh:....i jos mu treba i radnik-moze me slobodno kontaktirati......eee za motiku mi ne treba da znam swedski jezik :D
Urednicima i svim clanovima puno pozdrava iz sneznog Stockholma :cao:
 
Mirjana_se je napisao(la):
Dobro vece svima....evo i ja da se predstavim...zovem se Mirjana i pisem iz Stockholma..vidim da sam ovde zalutala ovcica...ali nije vazno...ovce su ovce(inace to sam u horoskopskom znaku :osmeh:)....i nemam nikakve veze sa poljoprivredom(mada :sta:nikad se nezna :osmeh:)....od skoro zivim u Svedskoj i ovde ne poznajem nikog a jedino sto trazim je posao...pa tako trazeci oglase za posao po netu stigoh i do vase stranice....pa ako ima neko iz Stockholma....i jos se bavi ovde poljoprivredom :osmeh:....i jos mu treba i radnik-moze me slobodno kontaktirati......eee za motiku mi ne treba da znam swedski jezik :D
Urednicima i svim clanovima puno pozdrava iz sneznog Stockholma :cao:

Pozdrav Mirjani.Dobro je što si gore mislim na severu da bar ne strepimo sa te strane-Hi-
:ppozdrav: :haha:
 
Evo da se predstavi od skora novi clan.Zovem se Senad imam 38 godina jeste cudno ali po zanimanju penzioner stanujem u TOjsicima opstina Kalesija.Poljprivredom se bavim honorarno tek tako da se malo jos popravi kucni budzet. Volim mehaniku i sve vrste masina pogotovo traktore.Na imt 539 skoro sam odrastao vozio ga i radio na njemu od svoje desete godine.Kasnije me sudbina povela drugim putem evo me sad penzoner. Od oca sam naslijedio dva traktora imt 539 i Zetor 6011 dvije prikolice dava pluga tanjiracu drljacu bocnu dubrava trkasti prevrtac sijena imt olt sijac prskalicu.Planiram se pomalo bavit ovim poslom nabavljat jos mehanizacije kao sto je balirka roto drljaca itd.Forum je za mene dosta zanimljiv poucan i da se ovdje mnogo toga naucit.Na samom pocetku u prijavljivanju napravio sam par gresaka pisajuci ukrivim temama pa sto se toga tice molim Vas za izvinjene.
 
Ja sam Dogacue iz Uzica po zanimanju sam vodoinstalater, zivim u sirem centru grada gde u prilicno teskim uslovima gaim kunice.Radim to iz ciste ljubavi prema toj predivnoj zivotinji, Ranije sam dugo godina gaio mesance a od pre godinu dana poceo sam da drzim sive orijase.U mom kraju nema mnogo ljudi koi se bave kunicima pa do uvodjenja interneta nisam ni imao elementarna znanja, a sada zahvaljujuci brojnim kontaktima i vasem forumu mogu ozbiljnije da pristupim odgoju. Poseban pozdrav za gospodina Peto 1 koji me je malko ucijo pameti malocas! ha ha ha PS godina imam 38
 
@ senad smigi
@ dogacue

Dobro došli u društvo forumaša.

Pozdrav od Mirka iz Kule. :cao:
 
Zdravo svima,

Iz beograda sam i zanima me uzgoj maline i borovnice.
Mozda uskoro i krenem na nekoj maloj povrsini onako za svoju dusu...
Vidim da ovde ima dosta iskusnih pa se nadam nekim savetima i pomoci
za prvo vreme.Trebace mi...
Pozdrav! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh