Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@senad smigi,dogacue i ostali novi dobro došli :ppozdrav: :cao:
 
Zdravo svima.Ja sam Predrag Zivkovic iz sumadijskog okruga okolina arandjelovac.Imam 17 godina i upisao sam skolu za privrednog mehanicara pa sam i ja dosao nesto da naucim.Zanima ju me najvise ruski traktori.ALI NIKAKO VTZ 2048 A zato sto sam ga imo i prodo
 
pozdrav svima,pa da se predstavim,ja sam pavel iz kovacice (banat),bavim se poljoprivredom,sa ocem obradjujemo oko 60ha zemlje.do sad nisam stigao da se uclanim,ali sam koristio forum.mogu da kazem da do sad sam dosta stvari korisnih saznao,i pomogle su mi.
 
Lepo je pročitati na forumu da se svakog dana javljaju novi članovi.Dobro došli.Na ovom Forumu ima mesta za sve ljude i sve t :ppozdrav:eme.Pozdravljam ja vas
 
zdravo svima,ja sam Mindjušar iz okoline Novog Sada,bavim se isključivo ratarstvom,obrađujem nešto više od 100ha,proizvodim soju,pšenicu i uljanu tikvu
 
Ja sam Petar zvani Peco iz Zmajeva sam bavim se svinjarstvom iz hobija,drzim konje kasace,pozdrav svima.
 
Pozdrav svim starim i novim clanovima.
@Peco lepo sto imamo medju nama nekog ko se bavi konjarstvom,jer dosad,koliko sam mogao da primetim,nije bilo takvih. :ppozdrav:
 
veliki pozdrav svima na forumu.. zovem se milos, zivim u novom sadu, studiram gradjevinarstvo, a svoju buducnost vidim u poljoprivredi. planiram podizanje zasada jabuke i jagode u narednoj godini. znam da me ceka puno posla, a vase iskustvo ce sigurno pomoci..
 
@milosr
Dobro nam dosao.
A,priključio si se na pravo mjesto,u porodicu poljoprivrednih proizvođača,od kojih ćeš moći saznati sve ono što te interesuje u vezi toga čime si planirao da se baviš.
 
Pozdrav svima u poljoprivrednom forumu ,zovem se Mile zivim u Indjiji gde sam i zaposlen u jednoj privatnoj firmi elektromaterijala .Privatno se bavim uzgajanjem zeceva rase belgijski orijas.Smatram da na ovom forumu mogu saznati dosta o uzgajanju zeceva.
 
Pozdrav svim clanovima foruma i administraciji. Zovem se Tomo. Duzi period pratim pojedine teme iz oblasti ovcarstva i kozarstva pa sam rijesio da se ukljucim. Uzgajam Bergamo ovce i jos po nesto sto cemo imati priliku da vidimo kad sakupim fotografije ovaca i koza iz moje stale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh