Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
valjda iz bocara kod n.beceja,a ne kikinde...uglavnom,dobro dosao.
 
:ppozdrav: isto mu to dodje bočar je na pola puta odnosno bliži je kikindi za par kilometara,ali nema veze pozdrav za n.bečej
 
Pozdrav svima.
Zovem se Marko. 29 godina. Po zanimanju sam diplomirani inzinjenjer poljoprivrede za stocarstvo.
Radim u poljoprivrednoj savetodavnoj strucnoj sluzbi Kragujevac na poverenim poslovima za stocarstvo.
Ovde sam da dopunim svoje znanje, i ako mogu, pomognem drugima svojim za sada skromnim znanjem.
 
Pozdravljam sve ljude na forumu. Zovem se Vladimir, iz Mokrina sam, 22 godine, dao bog jos malo pa dipl. inz ratarstva i povtrarstva.... bavim se iskljucivo ratarskom proizvodnjom, (kukuruz, suncokret, psenica, secerna repa)...tako da cu rado razmeniti utiske, iskustva i znanje sa svima ovde... osecajte se slobodnim da se javite ako vam mogu ikako pomoci, i naravno ugostim, ako vas put nanese u Mokrin!
sve najbolje, pa se cujemo..
Vladimir
 
vlada_popov je napisao(la):
Pozdravljam sve ljude na forumu. Zovem se Vladimir, iz Mokrina sam, 22 godine, dao bog jos malo pa dipl. inz ratarstva i povtrarstva.... bavim se iskljucivo ratarskom proizvodnjom, (kukuruz, suncokret, psenica, secerna repa)...tako da cu rado razmeniti utiske, iskustva i znanje sa svima ovde... osecajte se slobodnim da se javite ako vam mogu ikako pomoci, i naravno ugostim, ako vas put nanese u Mokrin!
sve najbolje, pa se cujemo..
Vladimir

Pozdrav dip.ing.Vlado Popov :D
 
Pozdrav svima!
Već neko vrijeme pratim ovaj forum, pa reko red je da se predstavim i uključim u rasprave. Zovem se Miro, imam 24 godine. Budući dipl.ing. poljoprivrede (samo da obranim diplomski). Radim u poljoprivrednoj zadruzi. Moji imaju i nešto zemlje 10 ha. Sijemo kukuruz, soju, pšenicu. Nadam se da ću ovdje dopuniti svoje znanje, a naravno i svoje podjeliti sa vama.
 
Nisam skoro, pa velim 'ajde da pozdravim novodošle članove ::vino:: i članice :cvetic: uz želju da budu aktivni i doprinose uspešnom radu Foruma !!!

:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh