Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima? Prvi put sam na forumu i red je da napišem nešto o sebi. Imam 53 god. oženjen otac dve kćeri. Pored redovnog posla u poslednjih 12 god. uzgajam i ćurke, najviše 25 a najmanje 6 kom. Proteklih godina baveći se ovim uzgojem stekao sam odredjena iskustva koja bih ovim putem hteo da razmenjujem.
 
Pozdrav svim članovima poljoinfo foruma,ja sam Dragan i registrovao sam se ovde pre godinu i po dana,ali nikako da se predstavim... :osmeh:
Imam 35 godina oženjen sam,živim u malom mestu dvadesetak kilometara od Beograda koje i jeste i nije poljoprivredno mesto.Nemam zemlju a voleo bih da je imam jer volim poljoprivredu.
Bavio sam se kunićarstvom...uzgajao sam gljive...
Trenutno nameravam da se bavim preprodajem voća i povrća,ono što kažu,nakupac,kad nemam svoje...
Napravio sam malu hladnjaču,nešto još raduckam,pa ćemo videti.
 
pozdrav svim clanovima poljoinfo foruma,ja sam Robert i iz Novog Sada sam,novi sam i planiram da na prolece 2011god. pocnem da se bavim uzgojem tovnih pilica za svoje i potrebe prodaje.Smatram da je ovo jos uvek isplativ posao u ova teska vremena.Molio bi sve clanove koji se bave ovim da mi iznesu svoja misljenja na ovu temu.Hvala ::novac:: ::svaka cast::
 
Registrovala sam se (ja Eva) i u ime mog supruga! Bit ce ocigledno pri diskusiji dali ja (madjarica) ili on (bosanac) pisemo :haha: Imamo troje dece (9,10,11 god.) i psa haskija (vidi avatar )
Nas dvoje sami stvaramo cuda za nas od hrane i pica.

Nase kobasice (i pilece i svinjske) sunke, budjole i raznih djakonija.
Nase vino (i vrno i belo)
I naravno nasa rakija (od jabuka,dunja,krusaka,visnje i loze)
Ponekad se ispece domaci hleb, zalozi se pod sac ili dobar kotlic...

Ovaj forum vec duze vreme privlaci nasu paznju ali tek sam se odlucila i diskutovati o nekim stvarima.

Pa drustvo hvala na dobrodoslici i :ppozdrav: uzdravlje svima !
 
Pozdrav swima. Zovem se Oktavijan iz Seleusa(opstine Alibunar),i mucim se sa programerom mariusb007 oko automatizacije na Zmaju.....
 
Inace da se predstavim,zovem se Miki iz Novog Sada sam i bavim se poljoprivredom(ratartsvo i vocarstvo) tako da ovo nije bial reklama vec cisto da usmerim clanove foruma na prave stvari koje se primenjuju u razvijenim zemlljama Evrope.Izvinjavam se ako sam ostavio pogresan utisak na startu,bili ste veoma grubi prilikom prvog komentara vezano za moje poruke,tako da clanovi foruma mogu da budu uskraceni za mnogobrojne savete i informacije koje su meni dostupne sa takvim vasim nastupom.Inace pregledao sam forum i video mnogobrojne licne reklame.
 
@miki23
To je osnovni red,da kazes "dobar dan,ja sam taj i taj,radim to i to".Ipak je ovo domacinska kuca,virtuelna doduse,ali otvorena za sve.
A dal su neki bili grubi,ili nisu,polako sa ocenjivanjem.Kad upoznas ekipu videces da su to sve dobri momci,i dame naravno.
Poz za octavianb007,leaaja, robertbat, ivan610988 i pragmaticar :ppozdrav:
 
Pozdrav svim formulasima! Registrovao sam se pre nekoliko meseci, pa je red i da se predstavim. Zovem se Zeljko i sa starijim bratom,dedom i ocom obradjujemo oko 20ha. Bavimo se stocarstvom, ovcarstvom,svinjarstvom,ratarstvom... Ovih 20ha obradjujemo sa 3 traktora. . . Duze vreme pratim forum pa sam odlucio da se i ja ukljucim u raspravama. UZDRAVLjE
 
Ja sam Zoran iz okoline ZR-a sam,nov sam na forumu pa da se predstavim,radim 40 kj,imam mtz 82 i zetor 4718 i sve prikljucne masine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh