Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svim forumašima od kralja
 
Poštovanje svim korisnicima foruma.Ja sam Mišo Kolarik iz Padine.Bavim se obradom zemljišta oko 15 ha trenutno (kukuruz suncokret žito) imam žitni kombajn john deere 730 traktor torpedo 7206 plug imt757 2 špartač imt 6 redi node sejalicu kukuruza 6 redi zajedno sa ocem prskalicu berač zamj 221 rasipač veštačkog đubriva traktor belarus eurolux 820 prikolice zmaj i loznica.Po profesiji sam mehaničar povremeno se bavim mehanikom kad imam posla a inače vozim doskora autobus (više godina) trenutno najverovatnije odlazim na posao vozača kamiona u međunarodni transport.Inače duže vreme sam na forumu kao gost pročitao sam mnogo stranica veoma dobre informacije pa reko da vam se pridružim pa možda i u nečemu budem od koristi i od pomoći.Za sada toliko od mene.Veliki pozdrav svima.
 
evo ljudi da se predstavi posto sam novi pozdrav svima zovemse adi iz okoline Tuzle BiH ..nadam se da ne smetam....

forum je ekstra dosta dobrih tema....pozdrav svima..
 
Najprvo pozdrav svima
Ime mi je Daniel, neznam zasto sam pisao gospod, tako mi je teknalo.
Ja sam od Makedonija, pratim neki temi na forum dugo vreme pa sam odlucio da se prijavim.
Bavim se povrtalstvo(bavca), odgledujem paradajz, paprika, kupus, magdonos, a imam i voknjak jabolki 75 drva.
Imam traktor Tomo Vinkovic 821 sa dosta priklucoci pretezno home made, i motokultivator Labin Progres 5.5ks.
 
Pozdrav svim forumasima i ja sam ovde nov.Ukratko,Aleksandar iz Beograda i bavim se uzgojem belgijskih orijasa :cao:
 
Zovem se Stevan Budošan iz Sremske Mitrovice.
Seljak sam. Obrađujem 100 jutara poljoprivrednog zemljišta. Za 2010. godinu nisam ostvario nikakve subvencije iako imam registrovano poljoprivredno gazdinstvo, obzirom da sam poljoprivredni penzioner. Imam sestričinu koja 23.04.2011. godine puni 18. godina. Želeo sam na sestričinu registrovati poljoprivredno gazdinstvo, kako bih ostvario subvencije za 2011. godinu. Pitam se da li je moguće da nosilac poljoprivrednog gazdinstva bude maloletno lice:haha: U poreskoj upravi su mi rekli da neznaju i da misle da nemože.
Pomozite, dobrim savetom!
Pomagajte,
ako Boga znate!
Pozdrav svima,
seljacima!
 
Ja sam Nikola iz Aleksinca,bavim se povrtarstvom i svinjarstvom.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh