Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobar dandobri ljudi jasm vuk iz n. sada sam ali sam se udao u rumenki i sad polako ali sigurno postajem seljak covek :) drago mi je da postoji ovakav forum vec sam nasao neke korisne stvari oko brojlera. nadam se da ce ovo potrajati jer tek krecem u osvajanje sela :) aj pozdrav
 
Pozdrav svima ja sam Aco iz okoline Gornjeg Milanovca.Trenutno se poljoprivredom bavim iz hobija,ali planiram da za godinu-dve pocnem profesionalno.Trenutno se bavim pomalo stočarstvom (krave),ratarstvom (kukuruz,pšenica) i pomalo voćarstvom (šljive,jabuke).Planiram da počnem ozbiljnije sa ovčarstvom i tovom junadi.Nadam se da cu puno toga naučiti na ovom forumu. :D
 
Svakim danom sve nas je više,
kao pečuraka posle kiše.

Pozdravljam sve nove a ne zaboravalljam ni stare. :ppozdrav:
 
ja sam Dejan iz Backog Petrovca...bavim se molerajom i pokusavam da se bavim pomalo poljoprivredom...najvise me zanimaju kunici...
 
Dobar dan svim članovima ovog forum, drago mi je sto sam deo ove porodice. Ja sam Nemanja, završavam Poljoprivredni fakultet u Zemunu, smer poljoprivredna tehnika, apsolvent sam i imam još 9 ispita do kraja. Živim u Šumadiji, u okolini Mladenovca i planiram da se bavim voćarstvom, konkretnije Leskom. Mnogo me stvari interesuje vezano za voćarstvo, stočarstvo, mehanizaciju i jos mnogo toga...nadam se da ćemo lepo saradjivati...jos jednom veliki pozdrav za sve stare i nove članove :D....
 
Pozdrav svima,ja sam Boris Obradovic iz Zvornika.Imam 22 godine i zavrsna sam godina ekonomskog fakulteta (imam jos 6 ispita do kraja faxa).Pored studiranja bavim se i poslovima vezanim za poljoprivredu.Drago mi je da postoje i ovakvi forumi na kojima se moze dosta toga nauciti i videti.
 
Dobar dan svima!Ja sam Kristian iz Budisave (okolina Novog Sada),i bavim se poljoprivredom.Inace po struci sam elektrotehnicar racunara.Toliko od mene za sada... :ppozdrav:
 
pozdrav starim clanovima. ja sam Miodrag, iz Kukujevaca, bavim se ovcarstvom. za forum sam saznao preko vaseg clana Mucobieno-a. drzimo ille de france rasu. :cao:
 
Pozdrav !
Ja sam Jovan iz BANATSKOG NOVOG SELA ,bavim se zemljoradnjom!
 
Pozdrav svima! Zovem se Dejan i zivim i radim u Kanadi. Inace sam po zanimanju master elektricar i PLC programer.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh