Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se zovem Steva iz okoline Novog Sada studiram trenutno i bavim se poljoprivredom.Forum pratim vec 2-3 godine ali sam se tek sada registrovao.
 
Ja sam Goran iz Nisa. Nemam neke narocite veze sa poljoprivredom sem sto imam hektar vocnjaka u okolini Nisa. Volim da povremeno pogledam sajtove u vezi poljoprivrede gde mogu pronaci neki savet ili zanimljivost, u sustini poljoprivreda me zanima kao deo privrede nase zemlje i pobornik sam misljenja da nam spasa ima samo u poljoprivredi i turizmu (malo duza i skuplja investicija). Ovo je prvi forum na koji sam se prijavio, a pratim ga vec neko vreme i dopao mi se. Cini mi se da su ovde ljudi iskreni, posteni... Valjda kao sto je i srz naseg naroda.
Pozdrav svima !
 
@ goran64

Pozdrav svim novopridošlim članovima i nadam se da ćete nastaviti druženje na forumu argumentovanim postovima u oblastima koje dobro poznajete, a time i povećati posećenost sajtu. :ppozdrav:
 
Dobar dan želim ovom lepom i korisnom forumu na kome ću se, nadam se, zadržati i nakon što prodam kukuruz. :)

Pozdravljam sve koje zatičem! :cao:

Vojvodjanka
 
Psto maestro vec duze vreme insistira da vam se predstavim inace nzm ni ja sta,a svi mi imamo mnogo posla tako da na ovom forumu svracamo na nekoliko minuta radi nekih informacija korisnih za nas ovcare itd ja cu vam se sada predstaviti zovem se srdjan zivim u Kumanu selu pored Novog Beceja bavim se ovcarstvom kupio sam pre dve god stado ile de frans i sada mi je to neka vrsta posla i zanimacije pored vinogradarstva pecenja rakije i zemljoradnje.........ako nekoga nesto interesuje slobodno pitajte :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
::svaka cast:: Srdjane, još jednom dobrodošao ::vino:: , ::prica:: ::super::, tako to treba ovde kod nas na Forumu. Red je čaršijski ...., ako ništa drugo !!!

Naravno i svim novo pristiglim članovima, u medjuvremenu, srdačna dobrodošlica, srećno i uspešno post-ovanje !!!

:ppozdrav:
 
Dobrodošlica i od mene.
281qvbr.gif
 
pozz svima ja sam Nemanja iz Smed.Palanke imam 20 god i planiram da napravim farmu nemam povoljno sredstava za to...pa sa pokrenuo temu koja bi mi bila od pomoci http://poljoinfo.com/govedarstvo/start-ap-krediti-za-pocetnike!!!/ ako neko nesto zna na ovu temu neka pise. :D
 
Добро дошо Комшија. :ppozdrav:

Задивљујуће да једног двадесетогодишњака из "Града" интересује
пољопривреда а не чаршија!
Још један Паланчанин па ће нас бити ::prica::

"Две жене - пијац, три вашар",
::prica:: Паланчанина на форуму- кворум :haha:
а има шта да се каже.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh