Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро вас наш'о :ppozdrav:

Зову ме Бобан (неки и Деда Боки),
силом у Русији ::novac:: а душом на Великој Морави :pecanje:.
Имам 10 прстију,ектар и по земље и култиватор ИМТ 509.
Доста, ваљда, за чланарину .
 
svera interesovanja kozarstvo iproizvodnja posebnih vrsta sireva ako ima neko iz te oblasti neku literaturu veoma bi bio zainteresovan unapred hvala
 
nvala na dobrodoslici
Post je spojen: [time]1289767958[/time]
_________________________________________________
neznam kolko poznajes cacak lokacija topalovo brdo trenutno sam u sudanu
 
Zdravo svima,
zovem se Ivica i poljoprivrednik sam u pokusaju :haha: ,imam mali zasad borovnice koji u skorije vreme trebam prosiriti i postati ozbiljniji u tom pogledu.
 
speed je napisao(la):
Zdravo svima,
zovem se Ivica i poljoprivrednik sam u pokusaju :haha: ,imam mali zasad borovnice koji u skorije vreme trebam prosiriti i postati ozbiljniji u tom pogledu.

Dobro dosao komsija :ppozdrav:
 
Pozdrav svima!Ja sam iz okoline Niša.Odnedavno se bavim kunićima,što i nije baš nešto popularno u ovom kraju,pa nova znanja moram potražiti na vašem forumu.Koliko sam video do sada ::svaka cast::,ima tu svašta da se nauči.
 
Pozdrav svima !Ratko,Cacak,34 god.,muzicar, pocetnik u povrtarstvu. Ovde sam da naucim sto vise o uzgajanju povrca u plastenicima i na otvorenom.
 
zovem se zima zoltan iz novog itebeja ;bavim se poljoprivredom i pomalo stocarstvom . za forum sam cuo od prijatelja i jako mi se svida pozdrav svima :cao:
 
pozdrav svima iz Vojvodjanske ravnice!ja sam jdan od mladjih poljoprivrednika i od nedavno pratim ovaj forum i jako mi se dopada,sto zbog druzenja i diskusija tako i zbog mnostva korisnih saveta iz svih oblasti poljoprivrede.pohvalio bih sve ucesnike na spremnosti da izuzenim savetima pomognu kolegama poljoprivrednicima.svaka cast.
ja sam jedan od sitnijih poljoprivrednika sa juga Backe,obradjujemo desetak hektara zemlje.moja porodica se ranije bavila govedarstvom,medjutim zbog neizvesnog plasmana junadi i niske cene mleka ugasili smo tu proizvodnju i otisli u grad da radimo.prateci ovaj forum odlucio sam se da krenem u svoj biznis-uzgoj virtemberg ovaca.siguran sam da cu ovde nauciti dosta korisnih stvari koji ce moju proizvodnju dovesti na jedan isplativ nivo.
 
pozdrav svima koliko vas ima ja sam pocetnik u svakom pogledu.volim puno da pitam i puno da odgovaram .ja sam iz bih prijedor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh