Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postovanje.
Ime mi je Zoltan i zivim u Pancevu. Sto se poljoprivrede sam poprilican laik i zato sam se ukljucio u forum.
Naime imam neku malu basticu i zelja mi je da malo posadim neko povrce za svoje potrebe , pa reko da procitam i naucim ponesto.

Kasnije ko zna... mozda pocnem i ozbiljnije...

:ppozdrav:
 
Pozdrav uredu je to, ja sam novi korisnik Deki na vasem forumu, rodom sam iz Pozerevca zivim u Austriji izvinite na greskama ako ih uopste postoje.
Ja nisam dosada bio na forumima hvala
Pozdrav od dekija
 
VELIKI pozdrav za sve :cao:
zovem se Srdjan,iz Beške,nov sam u ovome i nadam se da ću dobiti sve potrebne informacije na ovom izuzetno dobrom i jedinstvenom forumu o uzgajanju ratarskih kultura
 
Da se predstavim,zovem se Sasa iz Nisa sam i nisam siguran gde je zapelo:haha:...ili se niko ne bavi vockom zvanom nektarina:haha:
...drago mi je da sam ovde... :ppozdrav:pa da nam krene!
 
Ja se zovem Dragan i zivim u Elemiru kraj Zrenjanina, poljoprivredom se bavim i kao hobi a sa kom. kao profes...... Za sada toliko od mene
 
Rodjen sam na periferiji Beograda, nekad bilo selo Zarkovo, iako se moji preci nisu bavili poljoprivredom. Ja sam elektro struke, zelja mi je da kupim kucicu na selu gde bih ziveo i necim se bavio iz oblasti poljoprivrede, zato i posecujem ovaj sajt, da bih pronasao oblast kojom bih se bavio za sopstvene potrebe, za sad me privlaci gajenje koza i zeceva (kunica).
Ako neko zna za neku kucicu sa desetak ari placa,da neko prodaje, do 50km udaljenosti od Beograda, mogu da platim do 4-5000 evra, i to 1000 evra odmah, a ostalo na mesecne rate po 100 evra. (Mozda cu da je isplatim i za 1 godinu), al ovo je sigurno.Hvala
(izvinite na opsirnosti)
 
Evo i ja da se predstavim posle malo duzeg vremena , ja sam Vlada povratnik u poljoprivredu ili kako volim da kazem dosao iz Bg-a da radim prave stvari , ove godine prvi put zajedno sa dedom i bratom sejemo psenicu , suncokret i jecam na nekih 20 h (nadam se da ce sledece godine biti vise)
Pozzzz
 
Dobro došao Vlado :ppozdrav: i neka ti je sa srećom povratak,a i novi početak ::svaka cast::
 
Zdravo ja sam Mirjana iz Kljajiceva kod Sombora bavimo se raznim poslicima oko poljoprivrede i uzgoja stoke i drago mi je da sam se nasla ovde medju vama.Vremena su teska ali ipak ako se nesto radi ima nade bar ja tako mislim.Pozzzzzzz svim ljudima dobre volje i glavu gore...
 
Ja sam Dragan Simic.Bavim se proizvodnjom iskljucivo kukuruza.Zivim blizi Jagodine i sam odrzavam svoju mehanizaciju tako da mi je drago sto ovakav sajt postoji.U slobodno vreme radim na poboljsanju i inovacijama na poljoprivrednim masinama.pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh