Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Sanja,imam 37god i iz Prijedora sam RS. Vidjela sam da na forumu ima Dragan iz istog grada koji se bavi uzgojem gljiva,pa da mi odgovori kako je poceo. POZDRAV ZA SVE :cao:
 
pozz.. ja sam dacha, poslednjih 12 god. sam van Srbije, ali zato planiram da se vratim iduce god.. nikada se poljoprivredom nisam bavio ali to planiram po povratku... :ppozdrav:
 
Evo da se i ja predstavim. Ja sam milan iz beograda.Obradjujemo negde oko 30jutara. Poljoprivredom se bavim iz hobija :cao:
 
pozz svima! :cao:
nedavno sam počeo da se bavim kunićarstvom, pa se nadam da ću puno toga saznati na ovom forumu...
 
Ajde ,tovom junadi se bavim 5godina ,poceo sam sa 2komada ,zasad imam 9 bikova ,oko 500~600kg ,samo cekam boju ::novac:: ,pa idu na :zli:! A ove godine sam poceo i sa svinjogojstvom ,za sad imam 2e krmace iz poljoprivredne skole iz backe topole! :ppozdrav:
 
Pozdrav svima na forumu,ja sam Bane iz Sapca i ja i moja porodica se vec godinama bavimo zivinarstvom (tovni pilici i curke).Tovne curke uzgajamo i prodajemo poslednjih 5 godina i svake godine smo povecavali njihov broj.Takodje vrsimo i prodaju cetvoronedeljih curica vec od marta,a od maja ili juna ih ostavljamo u nasem tovu i hranimo ih do kilaze spremne za prodaju. Trenutno na nasoj maloj farmici ima 1500 curaka od 14-26kg zive vage.Ovde sam da bi se druzio sa ljudima slicnih interesovanja....jos jednom pozdrav svima :cao:
 
Добро дошао Бане :ppozdrav: још један Шапчанин :haha: :haha:
 
pozdrav svim clanovima,

zovem se Vesko, moreplovac sam i zivim u Boki Kotorskoj. bavim se svim i svacim po malo. svidja mi se forum, ne mogu da nabrojim sta mi je sve interesantno. toliko za sada.
 
Pozdrav svima.

Ja Steva iz Kovina,nadam se dobrom druzenju i korisnim informacijama na ovom odlicnom forumu.
 
Pozdrav svima,ja sam Rade iz Nove Pazove radim u Institutu za kukuruz-Z.Polju,neobradjujem nista-nemam zemlje ali se nadam ukoro da cu poceti ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh