Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima :cao: Zovem se Aleksandar,iz Nisa sam,uzgajam brusnicu od prosle godine a interesuju me mnoge teme vezane za poljoprivredu kao npr. kunicarstvo,proizvodnja biogasa,proizvodnja povrca u plasteniku...
 
pozdrav svima, nov sam na forumu pa bi hteo da se prestavim.ja sam dragan zivim u okolini vlasotinca ,svastarim kao vecina u nasem kraju. na forum sam se pridruzio jer ima dosta korisnih informacija o poljoprivredi sto mi veoma koristi :bravo:
 
Srdačna dobrodošlica novim članovima, uspešno i aktivno učestovovanje na forumu (znači ne samo čitanje)!!!
Za "stare kuke" :ppozdrav:, ::namigivanje::, :D
 
Evo predstavljam se-zovem se dragan iz klenja sam kod bogatica,bavim se poljoprivredom,najvise uzgojem svinja,krmaca i bokova,znaci stocarstvo,ali nije mi strana ni jedna tema sto se poljoprivrede tice.
Pozdrav svim forumasima,nadam se da cemo uspesno razmenjivati iskustva.....
 
Pozdrav svim clanovima poljo foruma ja sam Marko iz okoline aleksinca bavim se poljoprivredom pa vidim da ovde ima pametne stvari za doznati,
 
Pozdrav ja sam Dejan Vladisavljevic iz Dobanovaca radimo oko 80ak jutara zemlje imam 3 kobile i dva zdrebeta
nesto malo svinja, bavim se motomehanikom i motorima uopste uz sve vec spomenuto. nadam se dobrom druzenju !
 
Zdravo narode. Ja sam Stevica Vasiljkovic iz Mrstana kod Leskovca, diplomirani sam ucitelj. Sticajem okolnosti nemam posao u struci, a posto zivim na selu i posedujem mehanizaciju bavim se usluznim baliranjem i kombajniranjem.
 
junga je napisao(la):
Evo predstavljam se-zovem se dragan iz klenja sam kod bogatica,bavim se poljoprivredom,najvise uzgojem svinja,krmaca i bokova,znaci stocarstvo,ali nije mi strana ni jedna tema sto se poljoprivrede tice.
Pozdrav svim forumasima,nadam se da cemo uspesno razmenjivati iskustva.....
pozdrav komsija..dobro dosao!
 
zdravo kolege ja sam Veljimir Ojdanic imam 14. godina i sa ocem sa se bavim poljoprivredom a pored toga me interesuju poljoprivredne mašine od mašina imam
imt 540 1979god
imt 533 1978god
claas columbus 1.80 1970 god
zmaj 214s
plugove imt 755 nk
regent 2x30vk
tanjiraču 20 diskova olt al prepravljena na 24
i lemindovu staru sa drvenim ležajevima
setvospremač ada metal 2.20 sa duplim ježom
sejalice olt 2 reda i
za žito prerađena zaprežna neka engleska marka
drljača lemind 4 krila
šrartač kukuruza 2 reda imt
prskalica rau 300l
raspršivač mineralnog đubriva imt staje 350kg
prikolice imt i loznica i đubretara mengele 3.5t
kosačica bočna dubrava
grabulje balerina fahr 2.45m
freza imt506
i još po nešto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh