Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ćao ja sam Lazar iz Futoga,bavim se stocarstvom. Obradjujem oko 30kj zemlje sejem uglavno kukuruz, žito,jecam,lucerku. Pozdrav svima i nadam se da će mo dobro saradjivati.
 
Ups! :sta:S neba pa u rebra, na zalost bio sam iznenadjen temom da sam zaboravio pogledati malo vise na stranicu.Ali kao sto znamo nikad nije kasno da se ljubi strasno ::namigivanje::
Drago mi je da ovako nesto postoji,inace ja zivim i radim u Danskoj,i zelim svima na stranici sve najbolje i dobru saradnju,prijedloge itd.Zainteresovan sam pretezno za saradnju nasih firmi i privatnika sa inostranstvom(Danskom)u raznim oblastima.
Malo vise o meni u iducim prilozima.Toliko iz hladne Danske
 
Penzioner, vole da radi, imam veliku baštu i svašta u njoj, a počeo sam i sa zečevima, pardnon kunićima. Pozdravlja vas hanza (Jovan)
 
Pozdrav svima ja sam Norbert iz Hajdukova. Sad sam poceo da se bavim sa krmacama,sad imam F1, i hocu jos svedski ili nemacki landras.I imam jos oko 20ha zemja.I bavim se jos sa vocarstvom i povrcarstvom.
 
Veliki pozdrav svima Vama i veliko "Bravo" za ovako kvalitetan i sadrzajan forum! ::svaka cast::

Pronasla sam Vas trazeci nesto o dunjama i evo vec par dana pokupljam vasa znanja i iskustva vezana za vocarstvo.
Naime,u Sokobanjskoj kotlini imamo oko dva hektara zemlje u sitnim parcelama pa bi smo to zasadili vocem,pa se eto informisem koji bi to bio naj bolji vocnjak "na daljinu" ...Nadam se da me razumete sta hocu da kazem-mi zivimo u Francuskoj a sadili bi smo vocnjake u Srbiji...malo suludo ali kako dolazimo dosta cesto nije i ne izvodljivo...
Do sada smo odabrali dunju,orahe i sljivu jer nam to deluje onako naj jednostavnije...
Pisem sve u mnozini jer sve to radimo sa decom i sve to je i njima velika dogodovstina(trojica sinova od 12 i 8 godina)
Eto,nije neko predstavljanje ali to je od prilike ono zbog cega sam ovde.Nadam se lepom druzenju i da ce te nam pomoci u kvalitetnom izboru voca Vasim savetima i iskustvima.

Jos jednom, veliki pozdrav svima Vama iz grada svetlosti!
 
Pozdrav svim forumasima! Zovem se Aleksandar iz Raske sam, poceo sam da se bavim poloprivredom ove godine i mislim da ce mi vasi saveti puno koristiti. :cao:
 
Dunja je napisao(la):
Veliki pozdrav svima Vama i veliko "Bravo" za ovako kvalitetan i sadrzajan forum! ::svaka cast::

Pronasla sam Vas trazeci nesto o dunjama i evo vec par dana pokupljam vasa znanja i iskustva vezana za vocarstvo.
Naime,u Sokobanjskoj kotlini imamo oko dva hektara zemlje u sitnim parcelama pa bi smo to zasadili vocem,pa se eto informisem koji bi to bio naj bolji vocnjak "na daljinu" ...Nadam se da me razumete sta hocu da kazem-mi zivimo u Francuskoj a sadili bi smo vocnjake u Srbiji...malo suludo ali kako dolazimo dosta cesto nije i ne izvodljivo...
Do sada smo odabrali dunju,orahe i sljivu jer nam to deluje onako naj jednostavnije...
Pisem sve u mnozini jer sve to radimo sa decom i sve to je i njima velika dogodovstina(trojica sinova od 12 i 8 godina)
Eto,nije neko predstavljanje ali to je od prilike ono zbog cega sam ovde.Nadam se lepom druzenju i da ce te nam pomoci u kvalitetnom izboru voca Vasim savetima i iskustvima.

Jos jednom, veliki pozdrav svima Vama iz grada svetlosti!
jedino ako cete postaviti elektricnu ogradu od 2 metra sa bodljikavom zicom oko tog buduceg vocnjaka da vam ne pokradu sve. Veliki pozdrav iz Srbije. :cao: Dobrodosli na POLJOINFO.com
 
Želim da pozdravim sve forumaše, da ih pohvalim i zahvalim na dosadašnjim savetima i predlozima! :cao:
Kasijan, iz Novog Bečeja. Po zanimanju sss m.tehničar, radim u jednoj lokalnoj firmi a hobi kunićarstvo ( u više navrata) i kuvanje. Pozdrav svima i živeli! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh