Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima!!! Da se predstavim, ja sam Goran iz Novog Sada, poreklom iz Sombora, tamo su moji(otac,majka,i brat),i bave se poljoprivredom,ja im pomazem kad stignem. Sajt Vam je super, ima mnostvo korisnih stvari i informacija,koje ce mi biti od koristi,nadam se da cu i ja imati korisnih saveta za clanove!
 
mucobieno je napisao(la):
Dobro dosao komsija Slavko... i dobro nam dosao.
jesi ti kubotin koperant? mislim da sam ti par puta vidjao masine u radu, al tebe nezanm ovako uzivo, cak, mislim da ti tatu znam...


poz jos jednom
pozz komsija :) ... jesam, ne znam ni ja tebe ... kako se prezivas? Sigurno caleta znas. Jel nas ima iz opstine dosta? :D
 
slavko91 je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
Dobro dosao komsija Slavko... i dobro nam dosao.
jesi ti kubotin koperant? mislim da sam ti par puta vidjao masine u radu, al tebe nezanm ovako uzivo, cak, mislim da ti tatu znam...


poz jos jednom
pozz komsija :) ... jesam, ne znam ni ja tebe ... kako se prezivas? Sigurno caleta znas. Jel nas ima iz opstine dosta? :D

ima nas koliko hoces, aj napisacu ti sve na PP
 
Zdravo ja sam Drakce iz Varvarina, ovde sam da podelim svoje znanje sa svima vama, a i da naucim nesto i od vas. Nadam se dobrom druzenju. :ppozdrav:
 
dobro dosli i zelimo vam lepo druzenje i mnogo razmene iskustava na obostrano zadovoljstvo
 
pozdrav ja sam dino adrovic iz podgorice imam 13 godina i od zivotinja drzim zeceve, golubove srpske visokoletace ,shabo kokoske i ptice egzote :cao: :cao:
 
ja sam inace iz okoline prokuplja imam dobru volju da se bavim poljoprivredom.Dal sam lud zakljucite sami..:haha:i od mene necete imati nikakvu stetu a i nesto cu valjda nauciti od vas pozz za sve..inace u ovome svemu me zdusno bodri moja mladja cerka Nevena ::prica::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh