Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cao da se prestavim .. ja sam srdjan iz sela jasenovo kod despotovca imam26god i bavim se poljoprivredom i ovcarstvom imam mini farmicu ovaca rase virtenberg... imam 2 fergusona 539 skoro sam prodao rakovicu 60, pa ocekujem da mi stigne traktor koji sam skoro kupio preko clana dragan 82 marke STEYR... tako da ocekujem da ce mi biti lakse obradjivanje zemljite... pozzzz svima :ppozdrav:
 
pozdrav svima

ja sam Slavisa iz Kraljeva nisam neki poljoprivrednik ali planiram da postanem ,zanima me ovcarstvo imam dosta zemlje u planinskom podrucju pa u buducnosti bi zeleo da se bavim sa time
 
Dobro došli svi novi članovi :ppozdrav: pozdrav za Gorana iz Lipolista,nešto oskudno predstavljanje :haha: :haha:
 
Добар дан свима !
Ја сам Милан из Новог Сада. Бавим се пољопривредном механизацијом неколико година. Повремено навраћам на овај форум и видео сам много лепих коментара. За сада толико. Надам се лепом и корисном дружењу. Поздрав свима.
 
Добро вече и Вама!
Добро дошли и коначно да се и Ви пријавите на форум. :cao: ::svaka cast::
 
Cika obrade mogao bi malo sire da se predstavis , cime se bavis koja su ti zanimanja ..koliko zemlje radis.... ne budi toliko skrt . Ovde su svi domacini ljudi nije ukusno da se tako podsmevas nasim pravilima.
 
Dobro došao Obrade :ppozdrav: Slobodno nam se predstavi malo opširnije,kao što je Dragan naveo,i šta imaš od mehanizacije.Možeš i koju sliku postaviti ::namigivanje::
 
Dobro došao Slavko :ppozdrav: Lepo si se predstavio u profilu,a mogao si i ovde,jer ovo je baš tema za predstavljanje :cao: Pozdrav i za tebe ::namigivanje::
 
Dobro dosao komsija Slavko... i dobro nam dosao.
jesi ti kubotin koperant? mislim da sam ti par puta vidjao masine u radu, al tebe nezanm ovako uzivo, cak, mislim da ti tatu znam...


poz jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh