Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ljudi, Zovem se Milos iz Kikinde sam t.j. iz Novih Kozaraca. Studiram u Novom Sadu ali se nadje vremena i za obradu 10-ak juatara zemlje.
 
Zdravo svima ja sam Blagoje, pridružio sam se ovom forumu u nadi da ću naučiti nešto više o poljoprivredi, nadam se da ću ovde steći dovoljno znanja i iskustva od vas, Hvala
 
zdravo svima zovem se nikola iz jednog sela pored rume,dobrinci .bavim se poljoprivredom
 
Pozdrav svima! :cao: Zovem se Tihomir i iz okolice križevaca sam. Imam zmajev berač 214s i ovde sam da se informiram o tom beraču i vidim ako ima kakvih dijelova za njega. Pozdrav još jedamput svima!
 
Pozdrav svima. Zovem se Ivan Ilic i iy okoline Velikog Gradišta sam. Ovde sam prvenstveno da se druzim i ćaskam sa istomisljenicima, razmenim znanja i iskustva, ali nadam se i dobijem neka nova saznanja koja će mi pomoći. nešto više o meni na onom drugom forumu gde svako pravi svoju temu... :D :ppozdrav:
 
Zdravo svim kolegama,odgajivacima ovaca i kolegama iz nauke.
Od pred koji sam dan na ovom uspesnom i korisnom www.
Profesionalno se bavim uzgojem cistorasnih avasi ovaca,rukovodim Avasi Mediteran Farmom koja se nalazi u selu Gradiste kod Kumanovo,MKD.
Farma je registrovani repro centar(selekciski centar) za mlecno ovcarstvo i mlecne rase su istovremeno i moj naucni interes.
Magistrant sam na Fakultet u za Agrar i hrana u Skoplju, na katedri za Ovcarstvo i Kozarstvo,Otsek Selekcija i Genetika.
Prijatelji me zovu Furgo,zato zam tako i potpisan ovde.Nadam se da cu ovde steci jos mnogo prijatelja a ako ne mnogo onda nek budu nekoliko,nadam se iskrenih.
Uz sve zelje za uspesan rad ...mnogo jagnjadi,mleka,mesa...

S pozdravom i postovanjem

Marjan Gievski-Furgo
ul.Ivana Milutinovica -6,Kumanovo 1300
Makedonija
tel. 00389 31 423 200., 00389 31 464 666., mobi;00389 71 900 898
E-mail; amf-carlo@mt.net.mk
Skype ID; marjan-kumanovo
 
Novim kolegama forumašima dobrodošlica i uspešan rad na forumu, ::svaka cast::, a starim "kukama" pozdravi uz želju da ih se što više aktivira sa korisnim prilozima!!!

:ppozdrav:
 
dobar dan! ja sam goran mijilovic i zivim u okolini sapca,bavim se rasadnicarstvom.trenutno me zanima busenje bunara a kasnije...ko zna! :bravo:
 
pozdrav svima

evo da se predstavim i ja

ja sam zoran ( zoki ) iz banata tacnije bele crkve i hobi su mi kunici imam francuske ovnolike, plave becke, dalmatinski reks i novozelandskog svi su uvezeni iz svajcarske i svi su cisto krvni nema mesanaca

toliko od mene ako nekoga nesto interesuje neka pita tu sam da odgovorim
 
Hvala na informacije!Zovem se Dejan zivim u Gevgelija Makedonija.Nov sam na forumu i svidja mi se Ima dosta dobrih tema. Ja imam imt 560 i MF35 od 58 god.B.avim se svega po malo.imam krave,vinograd sadim povce zitarice.....imam 35 god i ako ve sta interesue samo pitajte odgovoricu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh