Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozrdav svima... :cao: Ja sam Sava iz okoline Kovina,Banata.Imam 56 godina,bavim se poljoprivredom i pomalo stocarstvom.Drago mi je sto cu na ovaj nacin saznati dosta korisnih informacija,a inace trenutno me najvise zanimaju teme o traktorima.Eto nesto ukratko o meni...
Post je spojen: [time]1285852453[/time]
_________________________________________________
Inace,malo pre sam procitao poslednju recenicu u pravilniku da ako ne znam gde da postavim pitanje,to uradim ovde.Imam IMT-ov traktor 5170 i muci me konusno tanjiirasti zupcanik,pa me zanima vase misljenje gde je najbolje da izradim ovaj zupcanik?Hvala
 
Dobrodošao ti nama.Mislim da mi jedan majstor reče da može da se namesti od J.D-a i miran.Ako te zanima mogu ti poslati broj od tog čoveka pa će on jasnije da objasni. :cao:
 
Svim novim članovima dobrodošlica :ppozdrav:.Forum je interensantan - meni.Nadam se da će se i vama dopasti. ::vino:: ::vino::
 
Hvala svima na dobrodoslici. :ppozdrav:E,Maticu molio bih te da mi prosledis broj od tog majstora.
 
Evo i ja imam jedno pitanje pa posto ne znam gdje da ga postavim onda cu ovdje:
Ima li neka tema u kojoj se pise o pravljenju sira?
 
E pa evo i ja da se predstavim... Zovem se Blagoje i iz Uzica sam... A vec dve i po godine uspesno se bavim uzgojem bukovace i proizvodnjom komposta za bukovacu... Veliki pozdrav za sve clanove foruma... a ukoliko imate pitanja u vezi bukovace slobodno mi se obratite... :))))
 
Pozdraw ljudi ja sam Caba iz Vrbasa i now sam u swetu swinjarstwa, i zato sam otworen za swaki predlog i sawet!!!
Hwala unapred :ppozdrav:
 
Badja je napisao(la):
Pozdraw ljudi ja sam Caba iz Vrbasa i now sam u swetu swinjarstwa, i zato sam otworen za swaki predlog i sawet!!!
Hwala unapred :ppozdrav:
Badja je napisao(la):
Pozdraw ljudi ja sam Caba iz Wrbasa i now sam u swetu swinjarstwa, i zato sam otworen za swaki predlog i sawet!!!
Hwala unapred :ppozdrav:
 
Procito sam skoro celi deo od foruma koj mi se svidza pa sam resio da predstavim kako sto je red pa posle da mogu i ja da se ukljucim u dalje rasprave i debate koji su aktuelne. Zoven se NENAD JAKIMOVSKI ja sam i jednog malog grada iz MAKEDONIJE koj se zove Kriva Palanka. Zavrsio sam srednju elektro tehnicku skolu. A sada studiram u Sofuju u bugarskoj. Ja sam velki ljubetel poljoprivredne mehanizacije i traktore pa zato sam se i prikljucio ovome foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh