Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima :cao: ja sam Mirjana iz Beograda, četvrta je godina kako zivim u Ljubljani. Forum na sajtu je veoma koristan jer lako i brzo dobijes odgovore od ljudi sa iskustvom u odredjenoj oblasti. Osim amaterskog gajenja koka nosilja i pilica i neuspesnog prvog pokusaja gajenja curki, imam i svoju malu ekolosku bastu, gde gajim povrce. kako do pre 4 godine nisam nikada u zivotu nista niti gajila niti cuvala (osim pedigriranog psa) sada se ucim i to uglavnom na greskama. drago mi je da sam ovde sa svima vama ::prica::
 
VojvodaM je napisao(la):
Pozdrav svima :cao: ja sam Mirjana iz Beograda, četvrta je godina kako zivim u Ljubljani. Forum na sajtu je veoma koristan jer lako i brzo dobijes odgovore od ljudi sa iskustvom u odredjenoj oblasti. Osim amaterskog gajenja koka nosilja i pilica i neuspesnog prvog pokusaja gajenja curki, imam i svoju malu ekolosku bastu, gde gajim povrce. kako do pre 4 godine nisam nikada u zivotu nista niti gajila niti cuvala (osim pedigriranog psa) sada se ucim i to uglavnom na greskama. drago mi je da sam ovde sa svima vama ::prica::
Dobro dosla na forum.Pozzzz..... :cvetic: :cvetic: :cvetic: :cao: :cao:
 
Dobar dan svima :) Ja sam Ksenija, apsolvent na Ekonomskom fakultetu u Begradu i o poljoprivredi ne znam gotovo nista. Za potrebe ispita iz Preduzetnistva trenutno radim biznis plan vezan za proizvodnju mleka i registrovala sam se na vas forum zato sto vidim da ima tema koji bi mi bile od koristi, tako da cu se ovih dana muvati na podforumu Stocarstvo i prikupljati informacije. Verovatno cu postaviti i neko pitanje i nadam se pomoci i strpljenju od iskusnih poljoprivrednika forumasa koji budu imali znanja, volje i vremena da na njih odgovore.
Veliki pozdrav svima :cao:
 
Pozdrav svim forumašima!!!Ovaj forum sam pronašla tražeći imformacije o plastenicima.Mene kokretno zanima uzgoj povrća i cveća u plastenicima,tagodje me zanima gajenje organskog povrca i želim da saznam što više o tome!!! ::prica::
 
Pozdrav svima na forumu...
Zovem se Dejan , iz Stapara sam i ja sam kao i svi ovde na forumu...paor..
 
Dragi moji paori!!!!Da vam se predstavim,ja sam Branko iz Progara opstina Surcin.Donji Srem ili ti svinjski.Bavim se uglavnom sa svim granama poljoprivrede,od ratarstva,stocarstva,povrtarstva,usluga pa cak razmisljam i o pcelarstvu.Bavim se lovom,jamarenjem.Imam kojekakvih ptica,fazana,kanarinaca . . .Forum pratim vec neko vreme pa sam resio da i ja reknem koju pametnu!!!INACE VOLEM SREM I VOJVODINU... :ppozdrav:
 
Pozdrav prijatelji ! - da se predstavim u kratkim crtama, a buduce vreme koje budem provodio na forumu dace nam priliku da se bolje upoznamo. - mesto Backa Topola, bavim se: zemljoradnja, stocarstvo, bravarskim poslovima, popravkama polj. masina itd. ali volim da cujem i informisem se i onim poslovima koji nemaju dodirne tacke sa ovim sto sam nabrojao. Ovom prilikom zelim da se zahvalim osnivacima foruma sto su me primili za clana !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh