Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam sve nove clanove i zelim im dobrodoslicu,a sve moje sugradjane posmatrace na forumu pozivam da se registruju da nas ne posmatraju samo iz prikrajka!!
Ovom prilikom ih pozdravljam:naseg bosistu Nenada,Bobana V.(iz mog sokaka) i ostale. :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Svako od nas ili velika većina je razmišljala da li da se predstavi i postane član ovog foruma.I ja sam imao tu dilemu.Srećom nije dugo trajala.
Iz tog razloga pozdravljam sve novodošle i ohrabrujem one koji su u dilemi da se predstave.
Samo napred
 
Pozdrav iz Bečeja za sve forumaše, aktivne i one koji samo čitaju (kao i ja do danas).
Forum vam je odličan ::svaka cast::, jedino mi se ne sviđa spajanje postova od strane admina(ali ko me pita) :cao:
 
Dobar dan,dobri ljudi...Ja pogresih iz prve...izvinjavam se...poruka sa "predstavljanjem" poslata u rubriku -clanovi foruma.E sad ako moderatori mogu da je vrate gde treba ...tj. ovde...a ako ne ..ja da pisem ponovo.?
Izvinjavam se jos jednom i puno vas sve pozdravljam.
 
Pozdrav iz Dalmacije. Ovaj forum je jako zanimljiv i drago mi je da sam ovdje.
 
Da se predstavim...Aleksandar iz okoline petrovca na mlavi ..ne bavim se poljoprivredom bas zesce.. ali radim da bi preziveo ::namigivanje:: ...toliko za sada :)
 
Brate moj, baš si se pretrgao sa predstavljanjem! :haha: Ali okej. :)
Dobro ti meni došao! I pozdravi nam drugog brata! :ppozdrav:
 
Pozdrav svima zovem se Nemanja iz Krusevca sam 86 god. bavim se uzgojem kunica Ovnolikih i Panon belih i pocetnik sam u tome.
 
pozdrav svima,pratim forum od letos i veoma mi se svidja. moje ime je Tomo,iz Vrnjacke banje sam,42 god.nisam poljoprivrednik,ali radim nesto zemlje i moje interesovanje su traktori,imam 2 kom. 560. :cao:
 
E pozdrav svima, zovem se Branko, iz Kikinde sam...zanimaju me mnoge stvari, obnovljivi izvori energije, akvaponija, akvaristika....pa sve do racunara, elektronika i automatizacije....kao sto vidite nije mi lako...kad bih mogao da se kloniram ::namigivanje::... Ovde sam stigao trazeci nesto o akvaponiji...tema je otvorena, pa navratite...pozd!
 
Zovem se Milan,živim u okolini Obrenovca.Posedujem 13 koza i jarca što Alpinki što ukršteni.Poljoprivredni forum pratim već 2 godine ali se nisam do neki dan uključivao_Od mleka proizvodim kzji dimljeni sir.Mogu reći da se od te proizvodnje može zaraditi za prehranu domaćinstva.Nema tajni samo rad poštujući nauku i ono što je do sad otkriveno.Koze 6 meseci muzem tri puta,hranim ih isključivo sa senom lucerke koncentratom 1,5 kg i zelenom lucerkom po volji.Sir plasiram u beogradu po elitnim restoranima.Mogu da kažem da je tržište veliko i gladno kvalitetnog sira.Sir imam za prodaju tokom cele godine.Koze u najjačoj laktaciji daju 6 litara mleka u proseku .Fotografije istih sam objavio sa stanjem iz jula meseca.Pozdrav od Mila
 
Pozdrav svima,ja sam Vladimir iz Nisa i drago mi je sto ovakav forum postoji kod nas,krajnje vreme je bilo.Nema jos uvek zemlju za obradu ali imam nadu!
 
pozdrav svima!!! Ja sam Mladen i iz Beograda sam. Studiram i bavim se uz put tovom brojlera i curki. Rad sam da podelim svoja iskustva sa drugima a i da naucim nesto novo. Inace sajt mi se veoma dopada, svasta ima korisno da se nadje i vidi!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh