Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,Zovem se Milan i ja sam iz Kule ne bavim se poljoprivredom,ali se bavim trgovinom svinjama.Ukoliko je neko raspolozen za saradnju neka se javi pa da popricamo.
 
ja sam dejan iz uljme, bavim se ratarstvom i povrtarstvom(za svoje potrebe), lk ursus c-360,mtz 82 sa velikom kabinom istaklima u boji,mf 30 (od skoro),monosem sejalica,itd.a imam i 5 drustava pcela u dadan blatovim kosnicama.pacica,kikireca i ostale pernate zivine. pozdrav svim forumasima i nadam se da cemo se lepo druziti
 
Super je poljoinfo sad sam se registrovao i svidja mi se jer prati sve teme u poljoprivredi.Zovem se Davor iz Bača
 
Cao svima,nova sam na forumu.Pocela sam da se bavim kozarstvom.Nesto sam naucila pricajuci sa cobanima a nesto citajuci na ovom forumu.,pa vas molim da mi se ne zameri na nekim za vas glupim pitanjima ili eventualnim greskama.Kao sto sam napisla uredniku.,malo toga znam a puno me interesuje. Koza je moja omiljena zivotinja pa sam tako i pocela da se bavim kozarstvom...
 
Pozdrav svima na forumu!!!
Ja sam Miki iz Kikinde sam i zajedno sa ocem radim oko 30kj zemlje (pšenica, kukuruz i suncokret)
Duže veme sam bio samo posmatrač ali evo rešio sam da uzmem aktivno ućešće u radu čini mi se veoma dobrog foruma ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Zovem se Franc iz Daruvara.Vec duze vreme pratim vas sajt i stvarno ima puno dobrih tema.Pozdrav svim forumašima i mnogo uspjeha u radu.pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh