Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aleksandar Sale Savić, Beograđanin po rođenju, od poslednje Nove godine, trajno nastanjen u Ripnju, gde sam pazario kuću sa okućnicom, i sa velikim ambicijama da uz platu odradim još nešto na imanju, radi poboljšanja kućnog budžeta
:cao:
 
Zdravo svima,ja sam Dragan iz iz malog sam grada koji se zove Krupanj....imam 21 god i radim u jednoj firmi koja se bavi proizvodnjom i preradom voca....volim vocarstvo to me jako zanima....poz
 
Zdravo svima,ja sam iz Bijeljine R.S.Inače sam gradjevinac po struci a uskoro namjeravam otpočeti sa radom u 2 plastenika po 1oom2.Tako da će mi trebati mnoštvo savjeta iz oblasti uzgoja zelene salate i mladog luka. još jednom pozdrav za sve!
 
semberac je napisao(la):
Zdravo svima,ja sam iz Bijeljine R.S.Inače sam gradjevinac po struci a uskoro namjeravam otpočeti sa radom u 2 plastenika po 1oom2.Tako da će mi trebati mnoštvo savjeta iz oblasti uzgoja zelene salate i mladog luka. još jednom pozdrav za sve!

pozdrav komšija :cao:
 
Pozdrav.Ja sam Nenad iz okoline Nisa.Tacnije izmedju Leskovca i Nisa. Ne bavim se ozbiljno poljoprivredom, ali neshto chchkam i ja... ::namigivanje::
 
muki iz pejkovca okolina prokuplja,zdravo svima na poljoinfo forumu.
Post je spojen: [time]1284288714[/time]
_________________________________________________
bavim se proizvodnjom jagoda, zanima me da sorta roxana .
 
pozdrav i od mene ja sam iz okoline leskovca i totalni sam laik u povrtarstvu posto sam tek od pre par meseci poceo da se bavim povrtarstvom a ovde sam naso bas dosta dobrih saveta inace sajt je extra ima za sve po nesto :ppozdrav:
 
Pozdrav za sve ucesnike foruma.Ja sam Djoko iz malog mesta pored Paracina.Nemam previse obradive povrsine ali se trudim sa mojom suprugom i decom da ne stoji nista neobradjeno.Zivi bili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh