Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima.Ja sam ovčar početnik i jako sam zadovoljan vašim sajtom koja se bavi raznim temama iz poljoprivrede .Nadam se da će mi u većini stvari pomoći.poz :D :ppozdrav: :D
 
Pozdrav svima. Imam par hektara zemlje i nadam se da cu ovde saznati sve sto mi je potrebno za odrzavanje istog i da cemo se lepo druziti. Pozzz ... svima :cao:
 
Evo da se i ja, posle više od 40 sati trakeljanja po ovom forumu, predstavim. Dakle, živim u okolini Čačka a posedujem oko 3 ha obradljive zemlje. Znači republički prosek, te sam hobi poljoprivrednik. Glavni izvor prihoda nam je proizvodnja rezane građe, odnosno strugara. Pozdrav svim članovima ovog foruma :cao:.
 
Велики поздрав за све Вас који учествујете у креирању овог места на глобалној мрежи,ка и за све садашнје и будуће чланове,и желим Вам дуг и срећан живот!Моје име је Дејан,имам 36 год.,живим у околини Крагујевца(пу народу позната као " Долина глади")и покушавам на малом имању да сваштарим и тако преживим са моја два сина и супругом.Овде сам да бих што више научио како искористити оно што се налази око нас и презадовољан сам избором тема и коректним дискусијама и саветима од Вас чланова!Ја ћу покушати да изнесем нека своја искуства и сазнања када буде прилике и тако се активније укључим у живот овог форума!До тада још један велики поздрав за све Вас и ...боље Вас нашао!
Post je spojen: [time]1284011449[/time]
_________________________________________________
Veliki pozdrav za sve Vas koji ste okupljeni na ovom sjajnom mestu!Zovem se Dejan 36god. i živim u "dolini gladi"tj.okolina Kragujevca,imam nešto malo zemlje i pokušavam da je što efikasnije iskoristim!Nemam nekog iskustva i zato sam ovde da uz Vaše korektne savete i teme život mojoj porodici i sebi učinim podnošljivijim!Dobro vam došao i još bplje Vas našao!Živeli! :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh