Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro dosli novi korisnici!Zelim vam lepo saradjivanje na forumu..... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zdravo ja sam Vladimir iz Lopara (BIH-Majevica)Bavim se svime pomalo a po najviše stočarstvom i svinjarstvom.Imam nečto mehanizacije i tu se zaradi najviše para.Ozbijno razmičljam o tovu ćurki zbog čega sam se i prijavio na poljoinfo.
pozdrav iz RS :ppozdrav:
 
Zdravo.
Ja sam Mihajlo iz Banjaluke, veliki sam ljubitelj svih žvotinja i inače prirode.
Imam oko 60 hektara obradive zemlje, i imam nešto životinja oko kojih se maximalno trudim da im obezbijedim što bolje uslove života.
Inače studiram poljoprivredu u Banjaluci i nadm se da ćemo lijepo sarađivati na ovom forumu.
(Nadam se da sam dobro odradio ovo predsatvljanje).
Pozdrav!!!
 
Pozdrav svima zovem se Radovan dolazim iz okoline zrenjanina mesto melenci. Pomazem caletu oko zemlje imamo 11,5 hektara i ovde sam da bih naucio vise na iskustvima drugih prekaljenih paora.
 
Mihajlo svaka cast sa tolikim hektarima ja nasledjujem tri i to brdsko planinski predeo i ne znam sta cu sa njima raditi...... :cao:
 
Pozdrav, super vam je forum pa sam odlucio da se ukljucim! Nadam se dobroj saradnji. Inace ja se bavim ratarstvom na oko 40ha.
 
Pozdrav,ja se zovem Robert radim u jednoj fabrici stočne hrane,u premiksani...iz Bečeja sam.Poljoprivreda me interesuje pre svega stočarstvo a na forumima uvek možeš nešto naučiti.
 
Pozdrav svima. Ja sam Milan, imao sam vec profil ovde, a li sam ga deaktivirao. Evo me opet, ovaj put za stalno :cool:.
 
:cool: :cool: :cool:pozz :cool: :cool: :cool:

pozdrav svima ja sam Mario iz Osijeka,bavim se uzgojem kunića i razne peradi,uz to još imamo farmu mliječnih koza a mogle bi i ovce za koji dan stići,želim ostvarit što više prijatelja preko ovog foruma radi razmjene iskustva a i mogućnosti razmjene životinja,velik pozdrav...hvala...
 
pozdrav zovem se vladimir dolazim iz kikinde...gajim zivinu i obradjujem zemlju ...ovde sam da bih naucio vise od tome sto radim....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh