Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim poljoprivrednicima i ostalim forumasima.
Evo da se i ja predstavim:
Goran, Novi Beograd, vodim jednu skolu racunara i stranih jezika.
Dugo razmisljam o povratku na ocevinu/stricevinu u Sumadiju, tako da mesecima iscitavam teme na forumu, ali zadnjih par dana ne mrdam odavde, jedva me zena posle 12 odvuce u krevet...
Toliko za sad od mene, mada ne planiram nesto puno postova da postavljam, jer sto bi moja pokojna baba Slavojka rekla: bolje cutati nego svasta lupetati, samo bih da se svima Vama zahvalim na ovakvom forumu jer sam stvarno dosta toga naucio citajuci... Naravno teorijski:)
Svako dobro vam zelim... :ppozdrav:
 
Pozdrav svima.Evo posle kazne da se i ja predstavim.Zovem se Sasa iz Sr.Mitrovice sam.Zanima me dosta stvari sto ovde moze i da se nadje.Zemlje nemam a krmace(nekad sam drzao 10tak)sad drzim iz hobija kao i pilice a rakiju pecem iz zadovoljstva.Toliko za sada.
 
pozdrav ja sam Bratislav iz Subotice.Voleo bi da se ozbiljnije pocnem bavit poljoprivredom. Na forumu ima puno zanimljivih tema pa sam siguran da cu naci stogod :D pozdrav svima
 
Zdravo svima,ja sam Vladimir,imam 25 godina,iz Mionice sam,i bavim se svime pomalo(ratarstvo,stocarstvo...).Obradjujem oko 5-6 hektara zemlje(ne bih znao koliko je to u jutrima ili lancima).U planu mi je da se baziram na svinjarstvo i ovcarstvo.Svi pozdravi administraciji foruma kao i clanovima,jer ima dosta toga da se nauci...Toliko od mene za sada...Pozdrav
 
Здраво ,

мајка и ја сређујемо коначно кућу у Банату, а пошто нам оригиналне струке немају ама баш никакве везе са пољопривредом ја сам себи доделила задатак да нас обучим ::namigivanje:: а како другачије него копајући по Интернету!

И тако, док се спремамо за јесење орање и коначно култивацију оне наше џунгле, ја дођох код вас да читам и да учим.

Уздравље! :ppozdrav:



Епона.
 
Strux85 je napisao(la):
Zdravo svima,ja sam Vladimir,imam 25 godina,iz Mionice sam,i bavim se svime pomalo(ratarstvo,stocarstvo...).Obradjujem oko 5-6 hektara zemlje(ne bih znao koliko je to u jutrima ili lancima).U planu mi je da se baziram na svinjarstvo i ovcarstvo.Svi pozdravi administraciji foruma kao i clanovima,jer ima dosta toga da se nauci...Toliko od mene za sada...Pozdrav

Dobro došli svi novi članovi a posebno pozdrav komšiji iz Mionice
 
Cao svima ja sam Andjelka iz Valjeva ...znam puno i oko poljuprivrede imam selo pored Osecine(Ostruzanj) pa sam cesto tamo ...inace sam informaticar i hobi mi je gajenje cveca....Od kaktusa pa do vocki svega ima po malo....Uspem nesto i da prodam na netu cisto da spojim i novac i ljubav prema cvecu a i da suprug ne gundja zbog dzakova koje stalno vucemo iz sela.....Imam i forum posvecen aranziranju http://forumcvecara.me/index.php gde se stvarno trudimo da pocetnike uvedemo u sve cake cvecarstva....Ako mi admin dozvoli stavicu link u potpis da bi sto vise onih koji stvarno vole cvece sto vise naucili......
Pozdrav veliki....u ovo tesko vreme kako cvecarima tako i poljuprivrednicima
cmok.gif
I moj forum je smf pa mozda pojurim za neki savet...super su vam smajlici ....
2787.gif
 
Dobro dosla Valjevka , nemam obicaj da pozdravljam nove clanove al posto si pripadnica zenskog pola ,
eto napravio sam izuzetak :sreca: hotikultura je lep hobi , lepo je sto ga oplemenjujete sa botanikom i vocarstvom verovatno i povrtarstvom . Zelim vam prijatan boravak na nasem zajednickom forumu i da na njemu nadjete nacine da unapredite vas hobi i da zajednicki podelimo iskustva DOBRODOSLA
(( i sada ja posle ovakvog izlaganja uzmem one makaze sa crvenog jastuka sto nosi ona napupela omladinka i presecem crvenu traku ) mozda trebam da se usmerim ka politici , nista se neradi a plata dobra :haha: :haha: :haha:)
 
Valjevka, dobro došla na forum. :cao:
Potpis možeš staviti, nema problema.
Dobro bi nam došlo kada bi pomogla oko tog dela foruma koji je posvećen hortikulturi. Nešto je uspavan, ili ima malo ljudi koji se time bave.
 
valjevka je napisao(la):
Cao svima ja sam Andjelka iz Valjeva ...znam puno i oko poljuprivrede imam selo pored Osecine(Ostruzanj) pa sam cesto tamo ...inace sam informaticar i hobi mi je gajenje cveca....Od kaktusa pa do vocki svega ima po malo....Uspem nesto i da prodam na netu cisto da spojim i novac i ljubav prema cvecu a i da suprug ne gundja zbog dzakova koje stalno vucemo iz sela.....Imam i forum posvecen aranziranju http://forumcvecara.me/index.php gde se stvarno trudimo da pocetnike uvedemo u sve cake cvecarstva....Ako mi admin dozvoli stavicu link u potpis da bi sto vise onih koji stvarno vole cvece sto vise naucili......
Pozdrav veliki....u ovo tesko vreme kako cvecarima tako i poljuprivrednicima
cmok.gif
I moj forum je smf pa mozda pojurim za neki savet...super su vam smajlici ....
2787.gif

Pozdrav za komšinicu
:sreca:
 
Dobar dan svima ja sam Dejan iz Kikinde.Bavim se proizvodnjom povrca u plasteniku i na otvorenom,i to uglavnom salatu,paradajz i krastavce.Pozdrav za sve clanove i korisnike!
 
Hvala na dobrodoslici :cao: Svraticu u cose hortikultura kada god mogu da pomognem i odgovorim na pitanja.
 
Pozdrav svima,ja sam Dragan iz Prijedora.Bavim se poljoprivredom od kad znam za sebe, ::namigivanje::.velike pohvale za forum sve sto sam do sad trebao tu sam nasao...pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh