Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima!Iz Sombora sam,bivše "vojno grlo"...Poljoprivreda me zanima prvenstveno da bih naučio nešto o čemu do skora nisam imao vremena da razmišljam.Pošto živim van grada,nabavio sam ponešto od životinja a radim i baštu tako da ću za posetioce foruma imati dosta pitanja,od kojih će neka sigurno biti glupa-ali praštajte,šta da vam radim...Za početak,nešto o kanibalizmu kod koka nosilica,ali na podforumu.Pozdrav svima.
 
Evo, ja da se javim i predstavim. Zivim od skoro u Vranicu i nameravam da se bavim tovom pilica. Do sad sam uradila samo jedan probni turnus za licnu potrosnju, ali se nadam da mogu dovoljno da naucim da od toga mozda nesto i zaradim. Ovo mi je prvi put da na ovaj nacin komuniciram sa nekim, pa imajte strpljenja samnom/
Post je spojen: [time]1280675862[/time]
_________________________________________________
Moze li neko da mi objasni kako se koristi ovaj forum? Na primer, kako se okrecu stranice? Ni to ne znam. Hvala.
 
aj i ja da se predstavim kad se svi predstavljaju ja sam Milos Djordjevic iz Begeca sam bavim se poljoprivredom 2 godine imam imt 542 imt setvospremac 2.10 imt plug 755 20 tupanjcov dvoredni parac prskalicu od 440 l radim 5 jutara ove godine sam posejo sve soju poljoprivredom se bavim zato sto to volim iako mi se u kuci niko nije bavio poljoprivredom tata mi je kupio masine kad sam upiso fakultet a inace idem na ftn na masinstvo (mehanizacija i konstrukciono masinstvo) i valjda cu upisati 3 godinu najvise volim da orem
a jos imam motokultivator imt 509 i 2 507 imam i freze za njih a za 509 imam prikolicu koja ima svoj pogon
 
pozdrav kolege poljoprivrednici! :cao:

Moje ime je Antun,rođen u zapadnoslavonskoj posavini,23 godine.Od poljoprivrede bavim se ovčarstvom,a trenutno sam na studiju Veterinarskog fakulteta u Zagrebu.Od strojeva posjedujemo
IMT 533 i 539,balirku welger ap45,kosu IMT 804-185,i ostalu potrebnu mašineriju za obradu zemlje.

Aktivan sam od samih početaka na poljoprivrednim forumima u Hrvatskoj pod istim nadimkom,pa će me neki prepoznati i tako.

toliko od mene. ::namigivanje::
 
Evo ija da se predstavim, zovem se Vlada i iz okoline Beograda sam. O poljoprivredi ne znam nista ali zato sam tu da bih naucio.
Pozdrav
 
I ja da se "predpostavim".
Ja sam Dejan Krstic, iz Crepaje.Bavim se poljoprivredomoko 8 godina.Nadam se da cemo raymeniti dosta iskustava.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh