Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zovem se Michal,iz sela backi petrovac,bavim se ratarstvom obradjujem 20ha zemlje,imam 3 traktora,berac,3 manje prikolice,i svu pratecu mehanizaciju,i veeliki pozz svim forumasima :ppozdrav:
 
Добро дошли сви нови чланови :ppozdrav: а поздрав за старе ::namigivanje::
 
stevan,bavim se ratarstvom i uslugama u poljoprivredi i za sada solidno napredujem,posedujem 2 snaznija traktora,2 kombajna kao i svu potrebnu mehanizaciju za to :ppozdrav:
 
Pozdrav iz Republike Srpske, Bosna i Hercegovina, Petrovo na Ozrenu.
Ime mi je kao što već piše.
Poljoprivredom se bavim iz hobija. Više kao podsjećanje šta sam radio u mladim danima sa djedom i ocem.
Tu sam da učim od svih vas a manje da podučavam.
:ppozdrav: Živjeli.
 
Pozdrav svim članovima ovog foruma od Antonia, Slavonski Brod, Slavonija,Hrvatska. :cao:
Poljoprivredom se bavim iz hobija mada smo nekad samo od toga živjeli. Imam 20kj. oranice, potrebne strojeve ( stari 30 i više godina).
Bavim se uzgojem kukuruza, pšenice i soje. Imam 30 ovaca, 20 svinja i još radim u firmi u Sl. Brodu
 
Pozzz svima,ja sam Milos imam 25 god. i iz Crvenke sam. Ne posedujem zemlju,vocnak,stoku i sl. Imam bastu i to mi je za sada sasvim dovoljno! Na sajt sam se prijavio iz radoznalosti i naravno za pokoji savet forumasa kad mi zatreba u slucaju pokretanja nekog biznisa,odrzavanja i zastite povrca i sl :cao:
 
Добро дошли сви нови чланови :cao: а поздрављам све старе :ppozdrav:
 
Hvala na pozdravima :ppozdrav:
Već sam duže na stranicama ovog foruma, a evo sad sam se i prijavio.
Pretresao sam neke interesantne teme (posebno za mene) a nastavljam i dalje jer materijala za čitanje ima jako puno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh