Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svim clanovima .evo da se i ja prestavim.Bavim se svim i svacim gde ima para ,a para sve manje ima a sve vise posla zanimljivo.Inace u slobodno vreme bavim se tovom pilica na malo vec duzi period a uzgred i usluzno koljem pilice i redim po kucama posto imam cerupaljku za pilice,tako ako treba nekom savet tu sam.Za sad toliko . ::namigivanje::
 
Pozdrav svima, zovem se Elena i iz Banatsko Karadjordjevo sam, jos lose pricam srbski, sam Ruskinja.
Imam puno pitanja - gde useti rassadni material za jagode. grojd. vocni stabla...itd
hvala! :ppozdrav:
 
Zovem se Olja i sa Zlatara sam .To je jugozapadna Srbija tačnije zlatiborski okrug.Ne bavim se ozbiljno poljoprivredom čisto nešto za svoje potrebe,malo povrća, plastenik,pilići.Često sam na forumu volim da se informišem o različitim stvarima ,a ovde je to stvarno i moguće.Hvala svim starijim članovima koji svoje znanje hoće da podele sa nama.
 
Ovo vec davno nije bilo da se dve dame jave isti dan, Pa da im pozelimo sve najbolje i da ce i one nama biti od koristi. :cvetic: :cvetic:
 
Pozdrav svim clanovima, imam 23 god, zovem se Milos i iz Vitanovca pored Kraljeva sam. Vec neko vreme pratim forum a od skora sam se registrovao. Burazer i ja imamo oko 12ha zemlje i od relativno kratko vreme se bavimo poljoprivredom.
 
Pozdrav svima ja sam Ivan iz Kajtasova bavim se poljoprivredom i stocarstvom!!! :D
 
Spiridon predstavnik agrarskog okruga Beograd. Trazi brz nacin da se obogati od poljoprivrede :haha: :haha: :haha:
 
E kada ste tako fini da pohvalim forum. Zaista ogromna kolicina korisnih informacija koje covek ovde moze da nadje. Ne mogu da stignem da pogledam sve sto me interesuje.
 
Pozdrav svima, Soyacorn se vratio. konačno su mi skinuli zabranu IP adrese zbog nekog nevaljalog dečka iz našeg kraja.
Hvala administratoru što mogu da budem sa vama. Jedino mi žao što sam propustio okupljanje na sajmu...

Pozdrav
 
:cao: Hvala na dobrodoslici... Jos ucim pravila foruma ali polako... Suprug i ja gajimo kupinu i aroniju pozdrav svima a posebno kupinarima...
 
Pozdrav svima ja sam Dejan Republika Srpaka selo
Peljave na obroncima Majevice
bavim se poljoprivredom stocarstvom 3 godine
ljubitelj sam poljoprivredne mehanizacije
 
dex79 je napisao(la):
Pozdrav svima ja sam Dejan Republika Srpaka selo
Peljave na obroncima Majevice
bavim se poljoprivredom stocarstvom 3 godine
ljubitelj sam poljoprivredne mehanizacije

inače moj dobar drugar i skoro komšija ::namigivanje::
dobrodoš'o dex :ppozdrav:
 
Zdravo ja sam Ognjen!!
Imam 11 godina!!
Zestoki sam vozac traktora!!
Zelio bi naucit vise o poljoprivredi kao i o masinama!!
Zato sam ovde! :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh