Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Domo dobro nam dosao.
Najmanje je vazno sa kakvog nam kompjutera pises,vazno je da si dobar covek i da imas zelju da sa nama podelis iskustva i informacije.

A sto se tice gramatickih greskica.... ::namigivanje::

14iom8p.jpg
 
Zdravo svima ja sam Aca iz Pejkovca okolina Prokuplja,bavim se proizvodnjom jagoda nadam se uspesnim informacijama na forumu.
 
::super:: ::super::da se predstavimo. Mismo fam. iz zenice koja drzi krave,sije repicu ,ima traktor "tomo vinkovic732",kosilicu i to je to imamo puno pitanja o poljoprivredi jer kod nas nema ovih tema .trenutno me zanima sjeme paradaiza iz vasih krajeva
 
Pozdrav forumasima.Citao sam mnoge problematike u vezi sa masinama i stokom na ovom sajtu i mnogo sam vasih iskustava primenio sto se tice prasica i uglavnom su uspesna tako da vam se predstavim imam 26 godina,poceo sam da gajim svinje i imam dve krave tacnije kravu i tele.Planiram da gajim oko 5-6 krava i oko 10-ak prasilja plus stoku za svoje potrebe tj klanje.Ovde je to kod nas zadovoljavajuce naravno nije kao u vojvodini da covek uzgaja dvesta ili petsto tovljenika ali sa desetak prasilja uhaj,to je vec malo ozbiljnija stvar mada ako sve bude islo kako valja idem i na vise kako svinja tako i krava.E sada je mali problem sto sam relativno mlad a mehanizaciju kupujem pa ce mi trebati iskustva vasa kako ne bih mnogo gresio a u danasnje vreme svaka greska kosta.Za sada imam malog fergusona IMT 533 u extra stanju.Ovde kod nas nema vecih traktora jer se rade mali posedi.Ja cu verovatno na zimu da kupim t-40 AS jer sam to i imao u hrvatskoj dok sam ziveo.Tamo sam imao sve od masina a sve sam to morao da prodam da bih napravio kucu kada sam 1996 dosao u okolinu Krusevca.Eto malo upoznavanje. ::svaka cast::
 
Pozdrav forumasima :ppozdrav: evo castim jednu turu,i pridruzujem se drustvu.Od 2000 te godine se bavim proizvodnjom kupina u Pomoravlju tacnije kod Paracina,ali muka natera coveka da radi svasta pa zbog sve manje isplativosti ::novac:: krecem sa proizvodnjom vina.Vidim da nas ima dosta sa istim problemima pa rekoh da se pridruzim.Izvinjavam se sto sam juce upao onako,nov sam pa nisam znao za proceduru :sta:
 
Pozdrav svim novim clanovima i uspesan doprinos bolitku foruma.


Inace cete imati posls sa clanom Kengur koji je vrlo opasan Umem da boksujem,skačem a i da šutam.

Pozdrav jos jednom. :ppozdrav:
 
Kizi je napisao(la):
Pozdrav forumasima :ppozdrav: evo castim jednu turu,i pridruzujem se drustvu.Od 2000 te godine se bavim proizvodnjom kupina u Pomoravlju tacnije kod Paracina,ali muka natera coveka da radi svasta pa zbog sve manje isplativosti ::novac:: krecem sa proizvodnjom vina.Vidim da nas ima dosta sa istim problemima pa rekoh da se pridruzim.Izvinjavam se sto sam juce upao onako,nov sam pa nisam znao za proceduru :sta:
ja ti oprastam zato sto si mi burazer, napisi G .Vidovo kakva bre okolina, naravno pozdrav svim forumasima i sve najbolje :D
 
Pozdrav za sve poljoprivrednike i forumase,bavim se poljoprivredom.Bavim se stocarstvom i ratarstvom.Toliko od mene za sad.
 
pozdrav svima zovem se milos imam 20 godina iz sela asanje sam opstina pecinci....bavim se stocarstvom , ratarstvom......radim oko 60kj zemlje...........
 
Pozdravljam sve cenjene članove foruma. Dozvolite da se predstavim, iz Bečeja se javljam, imam 30 god. Kao što naveo u drugoj temi početnik sam ratarac, radim 14 jutara zemlje u glavnom soju, a pride i malo krompira i luka. Imam i nešto plastenika, pa pravac pijaca. Naravno ovo nije dovoljno za živeti pa moram iskoristiti stečeno zvanje, radim kao tehnolog-konstruktor u jednoj firmi koja proizvodi poljoprivredne mašine.
Toliko za početak...
 
evo da se i ja predstavim andrija iz županje (hr) poljoprivrednik u zaletu ljubitelj deutz i torpedo traktora trenutno 20kj zemlje obrađujem i to je to otprilike
 
Ja sam Milan iz Kikinde, obadjujem 10h zemlje i bavim se proizvodnjom priplodnog materijala u svinjarstvu. Po stuci sam Dipl. Ing Stočarstva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh