Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav za povrtara.
 
da da ....... koga briga za tebe ,,,,,, ali dobro dosao :D
Post je spojen: [time]1280902961[/time]
_________________________________________________
a da i ja da se predstavim zovem se zeljko. iz vrbasa tj okoline i tako obisao sam juzni deo kine i eto sad pomalo raduckam oko plastenika i tako ..... a oko poljoprivrede mi savete mozete davati samo utorkom , rado cu ih procitati ..... pozzz svima i eto .. a vi kako te :D
 
Pozdrav svim kolegama.Dugo vec pratim ovaj forum pa resih da se prikljucim da ija iznesem neka svoja zapazanja i vidjenja naseg posla kojim se bavim profesionalno. :ppozdrav:
 
zdravo svima zovem se Nenad imam 35 godina i zivim u Jabuci kod Panceva,radim kao vatrogasac a hobi mi je vinogradarstvo i vinarstvo. trenutno imam vinograd od 6 ari koji planiram da prosirim. pored toga interesuju me preradjevine od mesa svinjskog ili ribe.
 
pozdrav svim clanovima novim i starim.Ja sam RECA od skoro sam novi clan a nisam se predstavio zato sto sam otisao na more.Danas sam stigao pa odmah da pretrazim odgovore na neka moja pitanja koja sam postavio pre mora.Ja sam poljomehanicar iz Novog Miloseva,odrzavam 10 komajna 3 dure dakovica i 7 zmajeva142 +traktore IMT,MTZ,Torpedo i ostale poljomasine. Pozdrav svima
 
Za forum ::svaka cast::
Nov sam na forumu a stari poljoprivrednik, raduckam sve pomalo :cao:
Samo tako se moze opstati :ppozdrav:
Stocarstvo (malo krmaca i odranim tovljenike)
Povrtarstvo (paprika na otvorenom i bostan)
Malo psenice, soje i kukuruza da se proguraju tovljenici onda pare od tovljenika ulozimo u povrtarstvo pa pare od povrtarstva ulozimo u nazimice i tako u krug a usput se zivotari :cao:
 
da se pretstavim i ja se zovem janoš bavimse poljoprivredom ako u životu ne uspe ništa lepšeonda mu ostaje poljoprivreda pozdrav svima
 
novii je napisao(la):
Dobro došli na PoljoInfo forum. Nadam se da ćete da pronađete informacije koje vas interesuju, a ako nema nemojte se ustručavati da pitate. Tađe možede u Caffeu da ćaskate o neobaveznim temama.

U svakom slučaju dobro došli.
 
Zdravo svima :cao:
Za prijatelje zovem se Mikele; gradsko dete koje se nada da će uskoro evoluirati u seljaka.
Takođe se nadam da će ovaj, najpotrebniji, forum u Srbiji uskoro imati bar 500 hiljada članova. :ppozdrav:
 
Zovem se Doma iz Donje Mutnice ,rodjen 1954god. Uzivotu sam radio sve i na kraju nista ,Najveci radni uspeh je sto sam napravio to su dva sina i oba dva zavrsili fakultete .Stariji dip. pravnik i radi bez plate ,mladji dip ing. geodezije iradi za 18.000rsd.Toliko Srbiji od mene .Sada cuvam 1 kravu ,5 guske,20 kokoske, 2 svinje, 3 praseta, 4 macke,pas negde odskitao nema ga vec mesec dana.Dugo vec imam kompjuter jos onaj 286 tako nekako ali nisam imao vremena da tipkam sada pod stare dane ucim i zato mi nemojte zameriti na losem snalazenju i greskama .Sada gledam sta vi mladi radite i vidim da ste pni elana ito je dobro . Toliko od mene .Pozdrav svima. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh