Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Тада приступи к Њему Петар и рече: Господе! Колико пута ако ми сагреши брат мој да му опростим? До седам пута?
Рече њему Исус: Не велим ти до седам пута, него до седам пута седамдесет."

(Mt18: 21-22)
 
Evo i mene...:) zovem se Aleksandar, iz Koceljeve sam, za one koji ne znaju to je mesto izmedju Sapca i Valjeva.....Trazim posao, a bavim se malo i poljoprivredom, kod dede na selu :) poz za sve....
 
Pozdravljam sve, administatore i naravno sve clanove.
Ako nekome treba bilo kakva podrsaka po pitanju navodnjavanja, stojim na raspolaganju.
Hidras sam po struci i imam solidno iskustvo po tom pitanju.
 
evo da se konacno pretstavim kako treba, ja sam Vlatko iz Skoplje uzgajam kunice imam ih 5 vrste :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
North ARMY je napisao(la):
Nek ti je srecno citanje postova a za pisanje ces morati da sacekas,ako sve budes kulturno citao mozda ti ponovo odobrimo da pises. :D
Nevidim potrebu za ovim, to može i neprijavljen ( bez pravljenja naloga )

@Johny Dobro Došao.

a ostalim: nemojte mu tražiti svaku grešku u pisanju i odmah izazivati-provocirati (svakom se desi da napravi grešku u pisanju) a bilo kakve greške se mogu i na lep način rešiti (vremenom treba reći određenim korisnicima/članovima gde greše i kako da greške isprave). Ni vama (ni meni) nebi bilo lepo da nas neko stalno provocira-da nam traže i najmanju grešku.
Al da ja nepišem ovde OffTop znate o čemu pišem.
I dobro došli svi Novi Korisnici.
 
Malo sam zakasnio.....Zovem se Marko Dobricic iz sela Darosava kod Arandjelovca(izgleda da sam jedini iz opstine arandjelovac).Imam 200 stabala sljive a obradjujem veoma malo zemljiste tj. 2 ha.........
 
halo vesna ,i ja sam iz okoline ks.ja mislim da nasoj okolini u svakom slucaju treba skolovana radna snaga ,ovim ne zelim nikog da uvredim,.ovde su ljudi vredni i radni ali im u svakom slucaju treba strucni savet.ja sam i sela gde se pocelo gajiti voce u velikoj meri ali ljudima nedostaje znanje,koliko sam primetila u samoj zastitivoca kad i cime prskati zato iskoristi tu sansu.
 
Pozdrav svima,

priključio sam se forumu jer imam u planu da počnem da se bavim ovčarstvom, pa da pokupum malo informacija od iskusnijih u tom vidu proizvodnje. Inače, planiram da krenem sa 80 - 100 ovaca svrljiškog soja pa...
 
Pozdrav ja se zovem Milan dolazim iz Kaca .... i inache sam mladi poljoprivrednik :) :cao:
 
Pozz svima :cao: :ppozdrav: ,ja sam iz Neuzine,to je vrlo malo mesto verujem da su retki culi za njega ali nebitno.
Bavim se ratarstvom imam oko 80 jutara,imam kompletnu mehanizaju i 3 traktora i kombajn Univerzal koji me je dobro sluzio,ali sad imam u planu kupiti 143.Forum mi se jako svidja,bas sam moze puno toga nauciti novog ::svaka cast::
 
Arkadije je napisao(la):
Pozz svima :cao: :ppozdrav: ,ja sam iz Neuzine,to je vrlo malo mesto verujem da su retki culi za njega ali nebitno.
Bavim se ratarstvom imam oko 80 jutara,imam kompletnu mehanizaju i 3 traktora i kombajn Univerzal koji me je dobro sluzio,ali sad imam u planu kupiti 143.Forum mi se jako svidja,bas sam moze puno toga nauciti novog ::svaka cast::

Ja sam čuo za to mesto! I mislim da mu znam i ime na mađarskom hehe! Nezsény! :D
Dobro nam došao! :D
 
Pozdrav svima,ja sam Toma iz Sombora,bavim se poljoprivredom :ppozdrav:.Radim 20 k.j i imam osnovnu mehanizaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh