Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim forumasima ja sa, Milan,zivim u Vognju po struci sam veterinarski tehnicar.Bavim se pretezno uzgojem tovnih junadi,tovnih svinja i krmaca prascara.Imam 15ha sopstvene zemlje,a nesto radim i u zakup.Mislim se da je ovo izuzetan vid komunikacije i razmene misljenja sa ostalim poljoprivrednicima.Zelim svim poljoprivrednicima velike uspehe na polju poljoprivredne proizvodnje!Ziveli!! :ppozdrav:
 
Pozdrav. Ja sam iz okoline Arandjelovca, poljoprivrednik amater. Iako zivim na selu, na neki nacin sam pocetnik u poljoprivredi. Zanima me odgoj svinja.
 
Pozdrav svima :cao:
Zovem se Goran iz Jamene sam,bavim se poljoprivredom obradjujem 60 kj .
Od masina posedujem 2 traktora i kombajn.
 
pozdrav svim clanovima od starog kolege johnnyja,nemam vise nameru praviti lazne naloge!
prijatelji su mi savetovali da se registrujem pod svojim imenom i da nepisem duge postove,gluposti i da ostanem miran na polojoinfu. Tako ce i biti,naravno ako me niko od vas nece izazivati.
nadam se da cemo se u buduce dobro slagati,i da me necete vise banovati! :ppozdrav:
hvala ::namigivanje::
 
Johnny Farmer je napisao(la):
pozdrav svim clanovima od starog kolege johnnyja,nemam vise nameru praviti lazne naloge!
prijatelji su mi savetovali da se registrujem pod svojim imenom i da nepisem duge postove,gluposti i da ostanem miran na polojoinfu. Tako ce i biti,naravno ako me niko od vas nece izazivati.
nadam se da cemo se u buduce dobro slagati,i da me necete vise banovati! :ppozdrav:
hvala ::namigivanje::
Aj da vidimo i to cudo! :ppozdrav:
 
Johnny Farmer je napisao(la):
pozdrav svim clanovima od starog kolege johnnyja,nemam vise nameru praviti lazne naloge!
prijatelji su mi savetovali da se registrujem pod svojim imenom i da nepisem duge postove,gluposti i da ostanem miran na polojoinfu. Tako ce i biti,naravno ako me niko od vas nece izazivati.
nadam se da cemo se u buduce dobro slagati,i da me necete vise banovati! :ppozdrav:
hvala ::namigivanje::
Sto se mene tice- dobro dosao. :cao:
 
Lalo,zar ja vama stvarno falim kad kazes da vam je dosadno bez mene? :haha:
ja cu pokusati da pokazem svoju lepsu stranu,imam srece sto su me moderatori pustili da se registrujem na forum i da me nece banovati.
Izabrao sam svoje ime a ne neko lazno kao pre zbog toga da me odmah prepoznate,dosadilo mi je pravjenje duplih naloga i laznih e mail adresa,sad cu ostati kao johnny farmer,pisacu u skladu sa pravilima foruma i slagacu se sa svim clanovima :) :ppozdrav: pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh