Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veliki pozdrav i dobrodošlica za SIMOVIC-a (posebno cenim što poslušana sugestija), a i ostale novodošle forumaše. Uspešno postovanje svim!!!

::svaka cast::, :ppozdrav:
 
Pozz

Zovem se Radovan zivim u okolini Zrenjanina, zanimam se za kunicarstvo pa sam otuda i zalutao na ovaj forum. Vidim da je fino posecen dosta aktivan i poucan pa sam odlucio da vam se pridruzim. Pozdrav sa sve clanove i za ljude koji odrzavaju forum :cao:
 
pozz.. i od mene zovem se ado iz okoline bijeljine .manje vise se bavi poljorivredom, moj posao je mehanika traktori auta i kamioni izmedju ostalog i kombajni.forum je odlican kolko mogu da vidim,sve pohvale.nadam se dobroj saradnji.toliko od mene
 
Pozdrav svim članovima ovg foruma. Evo i ja dase pretstavim. Jasm Janko i dolazim iz SREMA tačnije iz STARE PAZOVE. Tusam jerme interesuje tov sinja tačnije interesujeme proizvodnja prasadi . Želiobi da malo ozbiljnije krenem sa krmačama . Dosta sam ovih dana proveo vremena na ovom forumu i video mnogo zanimljivih i jako korisnih stvari zato sam odlučio dase i ja malo aktivnije uključim u rad foruma .Puno pozdrava svim članovima i nadamse daćemo lepo sarađivati ovde :cao: :ppozdrav: :D
 
Cao svima :cao:, ja dosla iz inostranstva da se udam za "Poljoprivrednika" ::traktor:: u Padinu. Zelim da osnujemu neku malu farmicu ::000:: za nas kakobi preziveli u Srbiji :ppozdrav: Prijavila sam se na ovaj forum dabi stekla informacije i da se savetujem sa "kolegama". (an dieser Stelle einen lieben Gruß an alle, die das lesen können :ideja: )
 
Lep pozdrav tebi i svim novim korisnicima.(Liebe Grüße an Sie und an alle neuen Kunden) :ppozdrav:

Inace prevod sa nemackog glasi :U ovom trenutku lep pozdrav svima koji može da pročita. ::svaka cast::
 
Pozdrav svim clanovima foruma javljam se prvi put kao clan i zelim svima puno zdravlja i srece kao i njihovim stadima. Dolazim iz BiH (centralni dio), ovcarstvo mi je hobi, posjedujem oko dvadesetak ovaca (naravno nisu u citoj krvi, sto neznaci da veoma brzo necu imati i takvih), isto toliko janjaca, mislim dobrog ovna (star dvije godine) i skoro sam kupio dva ovnica u cistoj krvi - Romanovi. Moj primarni posao (od koga zivim) je dobrim dijelom naslonjen na ovu plemenitu zivotinju (bavim se naukom na polju agrara), pa i to vjerovatno jos dodatno pojacava ljubav prema ovci, koju imam jos od kako znam za sebe.
Svaki dan sam na forumu, a od sada, nadam se i kao aktivni sudionik.
Nadam se da je dovoljno za prvi put
Pozdrav
Bosnian
 
Pozdrav svima :cao:
Zovem se Petar, iz Vladimirovca sam, opstina Alibunar. pretezno se bavim ratarstvom i obradjujem oko 50 ha zemlje. Od masina imam 3 traktora i to: Zetor 7045 , IMT 565 i IMT 533, kombajn i sve ostale prikljucne masine. ::traktor1::
 
Pozdrav. :cao: Evo da se predstavim ja sam Ivica Apsolvent veterine iz Subotice !

Od juce vise nisam apsolvent nego Dipl. vet! ::000::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh