Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošli svi novi članovi i uspešno post-ovanje (spec. za zemljake tm30 i levak)
::svaka cast::, :ppozdrav:
 
ZORAN MARKOVIC SEF rodjen 1975 godine, OSECINA (za one koji neznaju opstina 20.000 stanovnika na putu Valjevo-Loznica) ozenjen, imam sina 11 god.Bavim se proizvodnjom malina,kupina,sljiva i uskoro jagoda.Par meseci sam uveliko aktivan na ovom forumu gde se moze pronaci puno pametnih stvari a iskren da budem batalio sam facebook jer vreme provedeno ovde moze biti pravo bogatstvo. :ppozdrav:
 
Vladimir, 1984.god, okolina Uzica, zapadna Srbija... Proizvodnja maline primarna delatnost, od jeseni sirim zasad iste, a ako drzava bude subvencionisala i zasad sljiva od 1ha... Takodje imam manje stado sjenickih ovaca koje cu zimus da rasirim, rodila trava pa mora neko i to da pojede... Eto toliko o meni...

Pozdrav starosedeocima, i dobrodoslica novim clanovima...
 
Pozdravljam komšiju iz Užica.Ima jedna pošalica na temu Uzičke i Valjevca ali ja to neću napisati.
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Evo da se javim i ja, zovem se Nenad, živim u Novom Selu, to je okolina Velike Plane pomažem ocu oko zemlje, imamo malo stado od oko 20 ovaca, hobi mi je golubarstvo . . . Pozdrav
 
Pozdrav svima. Zovem se Predrag iz Beograda sam, zanimam se za poljoprivredu, imam imanje u okolini G.Milanovca gde cu verovatno uskoro i preci da zivim. Vidim da ovde ima dosta toga korisnog da se nauci i procita, toloko za sad od mene
 
Pozdrav svima, ja sam Boban iz Cacka, 84-to sam godiste, od ove jeseni planiram ozbiljnije da se posvetim poljoprivredi, na forumu sam za ovo kratko vreme pronasao odlicne informacije...Svaka cast :D
 
Pozdrav svima.Zovem se Djordje i zivim u Loznici.Izmedju ostalog bavim se i gajenjem jagode na otvorenom.
 
Zdravo svima,izvinjavam se što se nisam odmah predstavio, jer sam ovde sasvim slučajno upao tražeći delove za traktor pa mi se teme dopale a pravila nisam pročitao.
Zovim se Simović Miodrag imam 49god.zivim na obali Zapadne Morave u selu nadomak Kraljeva,imam zanatsku radnju a iz hobija gajim ovce živinu i pse.Toliko od mene za početak-pozdrav svima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh