Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Takođe želim dobro došlicu svima.
A u nečemu i jeste dobar deo. Ali po meni bolje 1 tema za predstavljanje ( bar za one koje ne napiču odakle su ) a bolje ovde nego da tebi nešto treba naprimer iz teme Traktori pa IMT i ti čitaš nešto zanimljivo a od jednom 10 novih članova se predstavlja i ima svako svoje pitanje uz to. bilo bi puno Offtopic-a. Ovako bar ima urednih tema, kada tražiš nešto o traktoru imaš post do posta o problemima/rešenjima... a ne o predstavljanju. Nekažem sad da treba goniti nove korisnike da se predstavljaju, ali da bar napišu u svoj Profil odakle su i možda šta ih najviše zanima, eto to je moje mišljenje.
 
Pozdrav svim forumašima!
Novi sam član ovog foruma, tj. registrovani član a stari sam posjetilac, navraćao sam često od ranije. Ukratko ću se predstaviti, zovem se Miloš iz Glasinačkog polja sam kod Sokoca.Pretežna djelatnost kojom se bavim je stočarstvo!
 
Poz svima.Eto i mene ponovo posle kraceg odmora od foruma (crko komp,jbg,pa dok se nabavio drugi). Za nove korisnike ja sam Nikola,iz Kraljeva sam,i bavim se uzgojom prasadi.javascript:void(0)
 
Dobro dosli, nove kolege :ppozdrav:.
Ali imam 1 pitanje :zasto mnogo malo ljudi ne upise odn ne ispune svoj profil opisavsi sebe, staveci neku fotku ukoliko su u mogucnosti, nije truba!!!!, jednostavno znate sa kim komunicirate, a ako neko hoce svoj identitet da skrije, onda sta ce ovde??, ovo je otvoren, opusten, nezavistan, i mnogo dobar forum,koji ucesnici, koliko vidim, RADO posecuju.
 
francuz je napisao(la):
Dobro dosli, nove kolege :ppozdrav:.
Ali imam 1 pitanje :zasto mnogo malo ljudi ne upise odn ne ispune svoj profil opisavsi sebe, staveci neku fotku ukoliko su u mogucnosti, nije truba!!!!, jednostavno znate sa kim komunicirate, a ako neko hoce svoj identitet da skrije, onda sta ce ovde??, ovo je otvoren, opusten, nezavistan, i mnogo dobar forum, gde ucesnici koliko vidi RADO posecuju.

Sve isto i ja potpisujem i molim administratore da ucine nesto po tom pitanju.

Pozdrav za sve novake a i stari vukovima saljem pozdrav :ppozdrav:
 
pozz svim clanovima.Zovem se Aleksandar iz okoline sam Obrenovca.Nemam neko veliko imanje (10h).Od useva preovladjuju zitarice i soja posto imam svoj kombajn.Bavim se pomalo i mehanikom.
 
ljakse iz srbobrana,bavim se isključivo ratarstvom.gajim soju,kukuruz,pšenicu,repu.pozdrav svim poljoprivrednicima!!!
 
hvala na gostoprimstvu :) evo javno pozivam sve odgajivace jagoda vertikalnom metodom neka me kontaktiraju privatnom porukom radi razmene iskustava :cao:
 
cao ja sam dragan iz okoline obrenovca vec godinama se bavim popravkom balirki i to mi je osnovno zanimanje na prijavljivanje na forum me je nagovorio topalovic i vidim da nisam pogresio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh