Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dede su ti dvopolne osobe. Malo mi jasemo a posle malo nas jasu.

Probu ne naplacujemo.
 
@peto 1 pozdrav -petle. Samo jasi deko. Da se nasalimo malo ,nista lose nisam mislio. pozzzzzzzzz
 
Matić je napisao(la):
Ma otkud da napišu.Jedan se uvredio kada sam ga zamolio da napiše odakle je kao da sam mu pobio pola familije.
Ja kad sam rekao odakle sam odma tog trenutka je napisano teraj ovog bugarina u pi.....ku materinu zato vam se ljudi ne upisuju odakle su. A šta to ima veze ko odakle je, jedno sigurno znam da su nam svima nama koreni (98%) od turčina. Čim se ljudi bave poljoprivredom, ovde smo svi iz istog mesta i svi u istim g.....ma do guše. :veseljak::
 
Mislim da nema nista lose da se predstavimo, ja volim da znam odakle su clanovi tako mozemo bolje da se upoznamo i da upoznamo zemlju. Konkretno za Goluba ja za to mesto nisam cuo i drago mi je da sad znam. I evo ako ima neko da ne zna ja sam iz Guce. Pozdrav svim novim a i starim clanovima :ppozdrav:
 
peto1 Da, da al jedino si ti napisao i pojasnio gde je to. Baš zanimljiva stvar da si ti to znao.
 
Godine cine svoje kao i vreme danasnje.



Dimitrovgrad ili Caribrod

Mogao bi da postavis koju fotografiju da ljudi ne misle da si sa meseca.
 
Zdravo svim prisutnim(trenutno) i neprisutnim clanovima, starim, novi, buducim, bla bla bla.....
Ko god da je, valja da se predstavi. zajebi oblast odakle si, no prijatelju upisi selo, pa opstinu odakle si tako em ce da znaju za to mesto em ce biti od koristi za druge koji uporedjuju, a mislim da u tome nista lose nema, ja se mog sela ne stidim( ne sela ali su me ljudi razocaraliiiiiiiii), a ziveo sam od rodjenja(1975) do 1990 u Parizu..../samo bez pitanja/, tako da bi bilo i uredno da i svako od nas, svoje mesto, selo, varosicu, promovise makar naimenicno jer imamo tu mogucnost....
VELIKI POZDRAV :cao: :cao: :cao: :cao:
 
pozdrav iz backog petrovca bavim se ratarstvom to obradujem sa 558 mf65 142 i ostalim prikljucnim masinama nadam se dobroj saradnji cao svima
 
jan je napisao(la):
pozdrav iz backog petrovca bavim se ratarstvom to obradujem sa 558 mf65 142 i ostalim prikljucnim masinama nadam se dobroj saradnji cao svima
ala si ti brate sve skockao u jednu recenicu :ppozdrav: dobro nam dosao (mada nisam ni ja toliko dugo tu) :haha:
 
Pozdrav svima na forumu zovem se Gaga iz Grljana (okolina Zajecara) bavim se uglavno poljoprivredom i razmisljam da nabavim neko kombajce
 
Zdravo svima zovem se Marko i počeo sam da se bavim uzgojem japanskih prepelica. Prijavio sam se na ovaj forum zbog unapređivanja znanja i razmenjivanja iskustava o uzgoju prepelica.
29c6vs9.jpg
 
Trazeci neke informacije o traktorima,naleteo sam na ovaj sajt koji mi pruza puno dobrih i zanimljivih informacija vezano uopste za poljoprivredu...Puno pozdrava od "Krompirasa" iz okoline Guce :cao:
 
Želim dobrodošlicu svim novim članovima, a svima ostalima jedna sugestija, ni na jednom forumu ne postoji ovako ( zamislite sami izraz) tema koja ustvari ne služi ničemu nego za maltretiranje novih članova zar nije dovoljno da se ljudi predstave sa par reči u temi koja ih interesuje nego ovako moraju u zasebnoj temi da pričaju koješta onda sledi kanonada dobrodošlice i svi ostali moraju to da čitaju a ustvari ih to ne interesuje, aman urednici i ostali nadležni šta vam ova tema znači pustite nove članove da se predstave u temi koja ih interesuje sa par reči ili još bolje u svom profilu a koga interesuje nek ide i čita a ne maltretirati sve članove kad god se neko novi priključi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh