Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima a posebno Slobi iz M. Idosa , samo kad bih jos saznao koji po prezimenu mozda se i licno poznajemo. Starim clanovima se izvinjavam sto se retko ukljucujem u diskusije. Pozdrav svima sada moram ici raditi
 
zovem se slobo,zivim u malom idjosu. imam 70 domacih koka i dve svinje. forum je odlican. pozdrav svima :bravo: :D :D :D :D
 
Pozdrav svim forumasima! Ja sam covek iz grada, odrastao na selu, zavrsio Poljoprivredni fakultet u Zemunu smer agroekonomija. Dugo pratim forum, svidja mi se i odlucih da Vam se pridruzim.
Jos jednom pozdrav svima! :D
 
Pozdrav svim novim članovima foruma od uredništva.

Stariji članovi, za međusobne prepiske koristite Chat temu, a ne ovu temu.
 
Dobar dan svima koliko vas ima, nov sam na ovom forumu i kako sam primetio, prvo covek, kad se prijavi na forum, mora da se i predstavi. Nit' sam poljoprivrednik nit' proizvodjac, ali sam zato medicinski tehnicar kome je sopstveno radno mesto dosadilo i koji hoce nesto drugo da isproba ili otpocne, ima ovde na forumu dosta dobrih ideja. Pozarevac je grad u kome zivim i mislim da je svima poznat kao grad u srbiji pa i van njenih granica. Ovaj forum mi se dopao zato sto, po mom misljenju, jos uvek ima ljudi koji su voljni da daju po koji dobar savet sta u biti vrlo cenim. Za pocetak toliko, ako neko zeli nesto vise da zna o meni, neka se javi, pozdrav svima!!!
 
Nisam do sada primetio da nisam ovde pisao, pa se i izvinjavam.
Moje Ime je Zdenko i ja sam iz Bačkog Petrovca ( oko 20-25 KM od Novog Sada )
Nekad su moji roditelji obradivali 7kj ( ratarstvo ) kasnije nije im dobro islo i prodali su zemlju i tako imam jos Traktor (IMT 533) plug (OLT Alkar ) 1 plužno telo, 3 krilnu Drljaču, 2 redni špartač, 20 disknu tanjiraču. U planu imam od sledece godine da uzmem oko 4KJ u zakup i da malo naučim od vas iskusnijih.
Toliko odmene za sada Pozdravljam svih Forumaša kako starih tako i novijih.
 
Pozz svoma ja sam Dragana,iz Rume nisam znala da treba da se predstavim pa se izvinjavam, nova sam na forumu ja trenutno imam stado koza domace rase,forum mi se dopada zato sto mooze dosta toga da se procita, i sto kaze gospodin iz Pozarevca ima dobrih ljudi koji kazu svoja iskustava i misljenja. Veliki pozdrav svim forumasima :cao: :cao: :cao:
 
Zdravo,ja sam iz Sapca a u blizini grada imam malinjak povrsine 0.70 ha.Pozdrav svima :cao:
 
Zovem se Savo mada me svi zovu Dugiiiiiii,viši sam od ROPine i Holmerove gume.Pozdrav za sve iz ravne Vojvodine.
 
ako bi neko bio ljubazan da mi posalje kalkulacuju proizvodnje paradajza,maline ,i paprike u plastaniku,
ukupna povrsina zemljista je 2,5-3h,ili barem da mi da smernice koga da kontaktiram.,bio bih mu vecno zahvalan.largofinc@yahoo.com
Post je spojen: [time]1276087191[/time]
_________________________________________________
Zaboravio sam da se predstavim,zavrsio sam poljoprivredni fakultet smer agroekonomija,dugi niz godina radim u gradjevinarstvu, hteo bih da se sa "stocarstva" preorjentisem na povrtarstvo ako je ikako moguce,tako da mi je svaka pomoc dobro dosla.
unapred zahvalan
 
Поздрав старим и новим члановима овог форума ,и немојте да кријете одакле сте из ког места
и колико вам је година.Нама који понекад кажу и по коју паметну је од помоћи да знамо из ког сте места јер постоје оријентирне таблице педолошког састава тла да не би напамет
"лупали ".
 
Ma otkud da napišu.Jedan se uvredio kada sam ga zamolio da napiše odakle je kao da sam mu pobio pola familije.
 
Sad si se naoruzao za svaki slucaj. Najgore kad moli za nesto da kupi, pa mu objasnjavas gde sta moze da nabavi a neznas ni odakle se javlja. :ppozdrav:
 
@deda lala -koje si ti godiste i kog si pola . Posto nema tvojih podataka u profilu. ::000::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh