Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Маша je napisao(la):
@Golub имаш пиво од мене за Његоша :ppozdrav:

Maša ma volim ja i to mnogo tu duševno inspirativnu književnost (kako bih ja to preveo), samo ovde nema skim to da podelim sve neki traktoristi, šoferi, mlekari... . Jedna i zauvek inspirativna tema.

” Zemlja me pije ... Noć me pije ... Mesečina me pije... Ništa mi neje, zdrav sam, a - bolan! Bolan od samoga sebe . Bolan što sam živ.?
:ppozdrav:
 
@Golub

"Јесам сељак и око мене блиста
варница као кад наковњем ковача.
Ја говорим из срца,а не са листа,
говори и ти- па ко надјача.
...
Волим право име да дам сметењаку,
надрикњизи,глупом и лажову,
реч као сељак да одрежем смелу.
Нека се исте ствари исто зову
у граду као у шуми и селу.
...
Језик овај прости,речи вама грубе,
од проповведи са олтара волим више.
У стени бих бритвом да га пишем,
где вечности дубоко своје речи дубе."

(ово је уједно и крај мог представљања,да не искачем више из теме. Поздрав)

Добродошли сви нови чланови :ppozdrav:
 
pozdrav svima.ukratko o meni-živim u Kaću,imam 29 godina,od malih nogu sam u poljoprivredi ali samo kao pomoćnik ćaletu,od pre 5-6 god sam se aktivno uključio mada i sad radim neke druge stvari ali mu pomažem dosta a na ovom forumu sam pročitao puno korisnih stvari pošto on još radi po nekim starim pravilima koje ja polako ukidam,radimo oko 20kj.
 
pozdrav svim clanovima poljoinfo foruma,moje ime je Stanislav,mlad paor iz sela backi petrovac (okolina novog sada)bavim se povrtarstvom i ratarstvom,obradjujem oko 35ha zemlje i imam svu potrebnu mehanizaciju.
toliko za pocetak od mene :D :ppozdrav:
 
staky je napisao(la):
pozdrav svim clanovima poljoinfo foruma,moje ime je Stanislav,mlad paor iz sela backi petrovac (okolina novog sada)bavim se povrtarstvom i ratarstvom,obradjujem oko 35ha zemlje i imam svu potrebnu mehanizaciju.
toliko za pocetak od mene :D :ppozdrav:

Doviđenja, Kakeru!
Ti stvarno misliš da smo toliko glupi?
 
Pozdrav svim clanovima foruma.Ja sam dete sa asfalta a od skora i vlasnik starog seoskog domacinstva, pa rekoh da se prikljucim u pravo drustvo.
 
Ja sam za to da se ova tema trajno obriše, a svi novi članovi prvo da posete topik ČLANOVI POLJOINFO FORUMA i da tamo napišu esej o sebi.

Istina je da se raznorazni kakeri mogu i na taj način provući (jeste da samo na kratko). Ali zašto im i to olakšavati? :nono:
 
Pizdrav clanovima foruma, Sale iz Bg-a. Bavim se uzgojem jestivih i lekovitih gljiva u kucnim uslovima, uskoro pocinjem i sa ozbiljnijim uzgojem.

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@Attila M.

Što tako nervozamn i neljubazan.
Ipak su to novi članovi.To se i od nas očekivalo.
Ovde samo treba da napišu par reči o sebi.
 
Kengur je napisao(la):
@Attila M.

Što tako nervozamn i neljubazan.
Ipak su to novi članovi.To se i od nas očekivalo.
Ovde samo treba da napišu par reči o sebi.

Nisam se nikom konkretno obratio od ovih novih.
A iznervirao sam se jer je gore-predstavljeni staky na kraju ispao naš stari "cenjeni" kolega Ptičurina. Čovek došao, napisao par rečenica i odma počeo da se*e po forumu. A što mi je najviše diglo pritisak je to što je za samo par sati svog bivstvovanja ovde uspeo da uvredi moju najbolju drugaricu!

Možda bismo ga brže otkrili da smo ga naterali da napiše 500 reči o tome ko je i šta je! Ipak se čovek najlakše pozna po tome šta piše i kako piše... A na ovaj način smo mu samo olakšali posao. napisao neko falš predstavljanje od par reči i to je to!

A u ostalom, ja sam morao da čekam tri dana da me admini puste na forum. Za ta tri dana sam napisao esejčinu o sebi i još napravio i slike. Ne vidim razlog zašto i drugi ne bi tako uradili i zašto to ne bi bilo osnovno pravilo...
 
Dakle,promenio je korisničko ime.Pa počeo da pravi gluposti. :zli:
E to je protivno pravilima.
I ja sam morao da čekam 2-3 dana,dok nisam prošao proceduru.
I posle toga su mi otvorili Pandorinu kutiju. :haha:
Ima nas svakojakih
 
Pozdrav svim clanovima foruma , ja sam iz Pozege - zapadna Srbija - da ne bude zabune , ne zivim na selu ali zudim za njim i svo svoje slobodno vreme provodim u njemu . Razmisljao sam kako da se predstavim jer su povrsine koje mi obradjujemo u ovom delu Srbije smesno male u odnosu na one koje se obradjuju na severu Srbije , broj masina je takodje manji tako da se necu baviti time , forum mi se veoma dopao i koliko sam uspeo da vidim puno je clanova koji imaju ista interesovanja kao ja , ima puno korisnih informacija koje cu pokusati da iskoristim na pravi nacin a nadam se da cu i ja moci poneku da dodam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh