Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golub je napisao(la):
Маша je napisao(la):
Нашим драгим форумашима могу помоћи у проналажењу правих девојака,

Maša to je vrlo lepa stvar, ja te razumem al ovde srca kucaju za Rajku(traktor) i još za po koju mašinu dobre marke i kvaliteta. :cao:
Nisi valda lud da ti srce kuca za traktorom.
 
htedoh josh neshto da kazem-tj.ukucajte ne you tube-u-The World according to Monsanto
i genetski modifikovana hrana.
oOvde postoje podaci o svemu-tj.o ratu koji se u Evropi i u Americi vodi protivu toga-ali nekima ne uspeva jer su velike pare u pitanju.Chak sud i drzave su uslovljene.Ljudi su ne obaveshteni i bez obzira shto glasaju protiv toga-niko ih ne pita.Ko se pita ?Vecina je ne mocna-jer manjina ima novca.
lik koji je radio u laboratoriji u genetskom inzenjeringu i koji ih je provalio u samom startu-dobio je otkaz-i sada radi za Norveshku-taborkoji se bori protivu gmo-a.tako da bi nam bilo pametno da pristupimo Norveshkoj-koja tezi da spali modifikovane pashnjake i sadnice,bez nadoknade shtete.
A koliko chujem da ce Srbija da pristupi-ako ovi nisu vec ushli i kod nas.
Ali sa Gmo-mi necemo nishta postici sa izvozom nashih poljoprivrednih dobara.
osim ako ne prodamo celu srbiju kao parcelu za odgoj samo jedne Gmo kulture.
 
zar rekoh par stvari ,a ne predtavih se!?
Zovem se Ema-(jedno od imena).pochela sam da se interesujem malo za ishranu i zdravlje.Tako sam lepo ushla u svet emulgatora,Gmo-a-tj.saznala malo vishe o otrovima koje ubacujemo-potpuno ne obaveshteni(a za sada na njima pishe i koje otrove imaju)Postoji spisak emulgatora-te mozete to ukucati na google-u pa videti ,odshtampati,pa ici u kupovinu.Tako usput rekoshe da u Srbiju dolazi 31.decembra novi zakon o ishrani...pa odoh i taj pravac...
U zemljama koje su ovo dozvolile sve vec jeste modifikovana otprilike 12 god. samo shto lazu da je neshto bioloshko,ustvari je samo vizuelno drugachije.i na proizvodima ima emulgatora od kncerogenih,preko razaracha creva,unishtitelja ostalih organa i pritiska,ima i dobrih...
zalazem se da kako znamo i umemo utichemo protivu tog novog zakona koji polagance ubrzava unishtenje vrsti koje su do sada obiltavale na planeti(zivoinja,biljaka ,pa i nas)
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Golub je napisao(la):
Маша je napisao(la):
Нашим драгим форумашима могу помоћи у проналажењу правих девојака,

Maša to je vrlo lepa stvar, ja te razumem al ovde srca kucaju za Rajku(traktor) i još za po koju mašinu dobre marke i kvaliteta. :cao:
Nisi valda lud da ti srce kuca za traktorom.

Pa on ti nikad neće okrenuti leđa.
 
И наћи ћеш га увек тамо где си га оставио. И још много разлога зашто је трактор бољи од жене..али и од мушкарца :osmeh:
 
Dukanac je napisao(la):
Blesav narod!!!! Moje srce kuca samo za ZENE, tj, ja zivim za ZENE!!!! Evo cvece od mene za Masu :cvetic: :cvetic: :cvetic:

Podrzavam te a ovi ostali sto su za traktor nek se zene sa traktorom, rodice im srafove kad se raspadne. :haha:
 
Хахахаха,"родиће им шрафове кад се распадне" :haha: Свака част ::svaka cast::

@Dukanac Хвала :cao:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Golub je napisao(la):
Маша je napisao(la):
Нашим драгим форумашима могу помоћи у проналажењу правих девојака,

Maša to je vrlo lepa stvar, ja te razumem al ovde srca kucaju za Rajku(traktor) i još za po koju mašinu dobre marke i kvaliteta. :cao:
Nisi valda lud da ti srce kuca za traktorom.
Sta ces "ima gi razni" sto bi se reklo po leskovacki ili vranjaski......... :haha: :haha: :haha: ::svaka cast::
 
Pa on ti nikad neće okrenuti leđa.

Da ali kada on napravi problema,to ume jako mnogo da košta.

Маша je napisao(la):
И наћи ћеш га увек тамо где си га оставио. И још много разлога зашто је трактор бољи од жене..али и од мушкарца :osmeh:

Ako ga neko u međuvremenu ne odnese :haha:
 
ljudi da se i ja predstavim......ja sam iz Cacka....radim plastenicku proizvodnju paprike,paradajza......itd
 
Pa vi bre za traktor ima da pričate danima ako treba-mesecima, a kad su u pitanju devojke(žene) nemate poima jezik vam se ukoči odma, a sad mi se tu pravite važni, te ja ovo, te ja ono.

U dobru je lako dobar biti,
na muci se poznaju junaci.
:veseljak::
 
Zdravo svima,ja sam Dragan inače sam diplomirani inženjer stočarstva,radim kao asistent u jednoj visokoskolskoj ustanovi koja se bavi primenom nauke u poljoprivredi! Pored posla bavim se proizvodnjom mleka, imam krave i junice, pa sam prisutan pored nauke i u praksi!Srdačan pozdrav i nadam se da ćemo se lepo družiti!
 
@Golub имаш пиво од мене за Његоша :ppozdrav:

@prof.dr.Seljak Добродошли,Драгане. Ако сте тражили вредне и паметне људе,на правом сте месту. И ја сам од скоро овде. Поздрав
 
@Maša Iskreno mislim da sam na pravom mestu, pročitao sam već dosta stvari koje retko gde možeš naći, zato hajde da izguramo ovu našu poljoprivredu na pravi mada dug put! :cool: A kod Vas sam bio skoro u okolini peščare, lepo vam je i ima potencijala! Pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh