Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala na dobrodoslici ,zovem se dragan i bavinm se cuvanjem svinja kao i nerasta za priplod . Iz okoline nisa sam i voleo bi da me kontaktiraju svi koji su za saradnju u toj oblasti.
Post je spojen: [time]1275298212[/time]
_________________________________________________
:ppozdrav:
 
Боље вас нашла,добри људи.

Spajki и North AMRMY хвала на цвећу :cao:

Кишни поздрав свима... :kisa:
 
Mislim da nasa koleginica Suzy,dobila ozbiljnu konkurenciju. ::namigivanje::Jos malo pa cemo organizovati MISS poljoinfo foruma,ja se dobrovoljno prijavljujem za clana zirija posto sam upravo proveravao vidim i zakljucili su da imam oko sokolovo.:))))))))Pozdrav
 
Не могу бити конкуренција колегиници која је овде дуже од мене. Титула се заслужује,а кад се заслужи,не може се мењати њен носилац. Ево,Дејане,ако немаш ништа против,и ја бих се пријавила за члана жирија,као женско око соколово :osmeh:
Поздрав :ppozdrav:
 
Pozdrav novim clanovima. Lepse je u drustvu zena baviti se poljoprivredom. ha-ha-ha. :ppozdrav: :cool: :cool: :cool: :cool:
 
Nece biti nikakav problem koleginice Masa,cim se bude birao naj-lepotan foruma bicete blagovremeno obavesteni.:))Sto se tice titule takve vrste,mislim da ona svake godine menja vlasnika,bar tako rade one sto se setkaju u onom lepim 'aljinama i kupacim kostimima po pistama i binama,a mi cemo se potruditi da i nas izbor za MISS koliko-toliko lici na takve manifestacije.:)) :ppozdrav:
 
Следећи пут ћу,сигурно,поштовати добру стару: "Испеци,па реци." :haha:
И у случају друге манифестације,предност дајем старијим колегиницама (старијим- у смислу да су овде дуже од мене),пошто за моје очи постоји само један лепотан :) :ppozdrav:
 
Маша je napisao(la):
Следећи пут ћу,сигурно,поштовати добру стару: "Испеци,па реци." :haha:
И у случају друге манифестације,предност дајем старијим колегиницама (старијим- у смислу да су овде дуже од мене),пошто за моје очи постоји само један лепотан :) :ppozdrav:

Pozdrav za to lepo ime Maša. Vidim da voliš Gorski Vijenac, gde je ta Deli. pesčara. Maša moj ti je savet da na vreme ukrotiš te pastuve koi su nasrnuli na tebe kao lud na brašno da bi ostala što duže sa nama.

Pozdrav. :cvetic:
 
@Dejan26 Хахахаха,знала сам да ће,кад-тад,почети неке инсинуације :haha:
На жалост,или срећу,свију нас (јер би се иначе имало о чему диванити по ваздан),моја јача половина није на овом форуму :ppozdrav:

Хвала,Голубе :cao: Што се тиче пастува,ништа не брини,ја сам срећно заузета девојка. Нашим драгим форумашима могу помоћи у проналажењу правих девојака,и то ће бити мој скромни допринос нашем будућем пријатељству. А,дошла сам да бих остала,и неће ме по која шала отерати. :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1275396486[/time]
_________________________________________________
@Golub И ово заборавих: http://www.deliblatskapescara.info/ Ту је опис и слика мог раја :cao:
 
Маша je napisao(la):
Нашим драгим форумашима могу помоћи у проналажењу правих девојака,

Maša to je vrlo lepa stvar, ja te razumem al ovde srca kucaju za Rajku(traktor) i još za po koju mašinu dobre marke i kvaliteta. :cao:
 
Pozdravljam sve forumaše, ja sam Jan iz Padine obrađujem oko 130 jutara zemle, sejem kukuruz,pšenicu i suncokret
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh