Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobar dan svima. Ja sam se predstavila par minuta ranije, naravno na pogresnom mestu :sta:. Zato cu ponoviti par detalja. Po struci sam veterinar sa velikim iskustvom u industrijskoj proizvodnji svinja. Uža oblast - reprodukcija. Interesovanja - cveće. Hobi - makrame (neke svoje radove sam prezentovala u temi o makrameu). Rado ću diskutovati a i odgovoriri na sve teme i pitanja iz navedenih oblasti. Pozdrav :cao:
 
Pozdrav za nove članove a za stare jedno :ppozdrav: za živce
@Adora očekujemo vas na delu foruma svinjarstvo mislim da možemo puno interesantnih stvari da čujemo (naučimo) od nekoga ko ima iskustva :cao:
 
Zdravo
Ja san Miran iz Slovenije. Bavim se z poljoprivredom i stočarstvom (govedarstvo).
Od traktora imam pet zetora 2*2011, 4911, 7245 i proxima plus 105.
izpričavam se zgog lošeg jezika ali neznam bolje
 
E pa ovako,za pocetak pozdrav svim forumasima. Zovem se Slobodan i po malo se bavim poljoprivredom,nadam se da ce vremenom to malo prerasti barem u malo vise. Posedujem 30ha svoje zemlje,i nesto mehanizacije. Znjanja posedujem u nekim oblastima malo vise u nekim manje u proseku prolazna ocena. Ako nekom treba savet oko navodnjavanja tu sam solidan kao i oko proizvodnje nekih povrtarskih kultura...
Eto nesto za pocetak... :cao:
 
Evo da i ja napišem 2, 3 riječi o sebi. Dakle živim u Karlovcu, Hrvatska i bavim se kako iz hobia ta i iz ekonomskog razloga uzgojem kunića. Zanima me sve u vezi Kalifornijskih kunića jer sam ih nedavno nabavio.
 
Evo, red je da se i ja predstavim:
Zovem se Živoslav Stojanović, nadimak Žika.
Živim na Paliću, a radim u Subotici.
Po struci sam dipl.ing.građ., ali me interesuje pčelarstvo, njime se bavim kao interesantnim hobijem.
Od svih pčelinjih paša najviše me interesuje suncokret i to ja glavni razlog moga učlanjenja na ovaj
cenjeni Forum.
Pozdrav svima!
 
Da se i ja predstavim zovem se Marko iz čonoplje kod Sombora ,bavim se poljoprivredom radim oko 15 ha zemlje (zasad) ,sa ursusom 355 i IMT 560.toliko zasad pozdrav svima
 
Помаже Бог,свима.
Ево и ја да се представим,како доликује. Зовем се Марта,тренутно живим у Београду (због студија),а место које зовем кућом налази се у Делиблатској пешчари (Девојачки бунар). Студирам књижевност,али позив ком желим да се посветим по завршетку студија јесте сточарство. Са животињама сам одрасла,волим бити око њих,али сам временом заборавила много ствари,и проводећи доста времена,као посматрач,на овом форуму,схватила да много тога морам научити пре него што се упустим у посао (или боље рећи живот) који желим.
За сада од мене толико. Читам ваше савете и одговоре на многа питања,као и до сада,а кад будем имала конкретну дилему или,вероватније,непознаницу,знам коме ћу се обратити.
Поздрав свима,и свако добро. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh