Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobro nam došli novi članovi a za starije članove :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Zdravo svima! I ja sam nov ovde, iz Uzdina sam u Banatu. Odlican je sajt! Pratim vas dosta vremena samo nikako da se registrujem. Eto danas sam resio da se pridruzim... :cao:
 
Pozdrav svima.Ja sam iz Vranja.81 godište,radim kao komercijalista u jednoj privatnoj firmi.Kako vidim da od preprodaje nema leba rešio sam da se hvatam poljoprivrede.Gledao i pomagao dedi i ocu i rešio da se malo aktivnije uključim u posao ali na moj način....
 
Pozdrav za Borivoju Vranjanca. U Vranje nema lganje trudna žena bez je.....nje. Borivije kaži mi dal je još Džolja direktor na VTTŠ. :ppozdrav:
 
Pozdrav svima..... zovem se Vladimir, iz Kovačice sam.... ako niste znali to je u Banatu...imam 28 godina, radim kao rukovodilac na jednoj lokalnoj farmi svinja...imam za sada jedan plastenik...trenuto u njemu paradajz i malo na otvorenom polju papriku....sviđa mi se vaš sajt pa reko da se i ja uključim... pozzz
 
i ja da se predstavim.zovem se bosko i nalazim se u novom sadu.trebalo za mesec dana da nabavim koka nosilje da se bavim sa time pa me interesuje kakva je to vrsta SSl-koka nosilja.dali neko može da mi odgovori ili možda koja je da tako kažemo najbolja.pozdrav svim forumašima.
 
Pozdrav za sve! Zovem se Đorđe, iz Umke sam ( selo u blizini Beograda). Studiram Saobraćajni fakultet, nadam se za koji mesec ću diplomirati. Naleteo sam na ovaj forum tražeći po netu da li je neko ugradio prednju vuču na imt-560 i koliko poboljšava vučnu snagu traktora, npr. pri oranju. Ako bi neko mogao da mi odgovori bio bih zahvalan. Pozdrav svima!
 
Da,da dzo87 sad ti rebamo a kad nas posle zustaviš biće ko te je...e. Mala šala valjda će se neko naći da ti pomogne. :cao:
 
Nisam odavno ulazio u ovu temu pa sam sada prelistao malo više stranica unazad.Drago mi je da imamo ovoliko novih, mladih članova.Veliki pozdrav i dobrodošlica za sve... :cao:
 
Auuu, pune četiri stranice novih članova, od kada nisam bio na Temi - lepo nema šta: "Svakim danom u svakom pogl ....".
Dobrodošlica novim članovima i uspešno post-ovanje!!!

:ppozdrav:
 
Ja sam Slavoljub iz Stalaća i nameravam da se ozbiljno bavim povrtarstvom pa sam osnovao i firmu za preradu pov.proizvoda.Dobio sam i subvenciju od NSZ-a. 160.000.00 din.
 
cao svima ja sam Vladimir iz Svljiga 85-o sam godiste i bavim se poljoprivredom,obradjujem 6 hektara zemlje sa namerom da povecam.Od mehanizacije imam IMT 540 i 558 ZMAJ 135 i CLAAS protector i BURGONI 8.Veoma mi se svidja sajt jer ima dosta tema za svakog ponesto.VELIKI POZDRAV SVIM CLANOVIMA FORUMA :D
 
Zdravo ja sam Božana iz Drvara sam i veoma sam zahvalna za ovu stranicu gdje mogu štošta pročitati
 
Pozdrav svima i ja cu da iskoristim priliku i da se predstavim. Ja sam iz okoline Gradiske iz sela Laminci i zovem se Marko. Do sada sam aktivan na forumu, ali samo kao anonimac. Trudim se da u sto boljem svjetlu predstavim svoje selo i sve vrijednosti koje ono ima.
Nadam se da cu doprinijeti zajednici.
Srdačan pozdrav svima.
 
Moram priznati da mi je veoma drago što sam uspeo pronaći ovo društvo ovde.
Nije suvišno reći da je ovde veoma sadržajno, mnogo poučno, izražena kooperativnost, pragmatičnost, i... ovde ima sve.
Stvarno ste super.
Čini mi se da se još nisam predstavio, jer, kad me je zasvrbelo, nisam imao vremena za to, nego, brže bolje traži-gledaj.
Željko iz Bingule, pokraj Erdevika, dakle Srem.

Pozdravljam sve! Živeli!
I, šta nego, poželeti mnooooogo sreće i ono što ona sobom nosi.
Jer, i kad nešto nije više na otvorenom i pod nebom, opet treba sreće.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh