Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eee novo pridosli ..... dobro nam dosli...... e sad idemo u birtiju jer valja se popit za novopridosle kolege...... a kako "Djoda" kaze ....." men jedno :ppozdrav: " :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Dobro dosli!
2u7u83n.gif
 
Zdravo ja sam Aja...vrlo sam zainteresovana za humus od kaliforniskih glista,pocela sam da se interesujem oko svega sto se tice kaliforniskih glista zato sam se i prijavila da bih mogla da sa drugim ucesnicima polemisem oko tih tema.Hvala i pozdrav.
 
Ajsha

Pre izvesnog vremena Memedović je gostovao na području opštine Ub i imao je prilog o porodici koja se duže vremena bavi uzgojem kalifornijskih glista i proizvodnji humusa.Ako treba neka adresa i sl.javit se na p.p. a ja ću se raspitati.
 
Pozdrav svima,ja sam Milorad iz Beograda,nov sam u ovome,drago mi je sto vidim da ima mnogo korisnih i pametnih stvari na forumu i da clanovi imaju ozbiljan pristup materiji.Kvalitetan forum
 
Dzonko je napisao(la):
Ja Dzonko-Lonko ili krace Dzonko vlasnik Farme “Draganic” koja se bavi proizvodnjom i prodajom svežih, oplođenih i lekovitih jaja japanske prepelice (30kom/200din). Jaja su izrazito lekovita, koriste se kao terapija za mnoge bolesti, poboljšavaju imunitet i revitalizuju ceo organizam, stoga su i prirodna odbrana od gripa! Osim jaja nudi meso, kaveze, literaturu, jednodnevne i sestonedeljne prepelice, ambalazu, savete…
Nisam ovde da bih prodavao svoje proizvode vec da posavetujem druge, znam kako je meni bilo tesko kada sam krenuo u celu tu pricu, niko savet da ti da.

dobro došao, sve si lepo rekao samo si još brojeve telefona "zaboravio" i kompletna reklama je tu
 
Pozdrav svima. Ja sam Sasa iz Babusnice i planiram da se bavim tovom junadi .Veliki pozz :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdravljam sve clanove foruma, koji pratim vec neko vreme, pa sam resio i ja da se pridruzim.
Ja sam Zoran iz Basaida, bavim se poljoprivredom (ratarstvom) i uslugama (kombajnom) i popravkom poljoprivredne mehanizacije (generalne, farbanje, tapaciranje, el. instalacije).
Valjda ovo nece izgledati kao reklama?
 
ovaj vas poljo forum smatram vrlo korisnim jer sam na njemu nasao masu odgovora na neka svoja osnovna pitanja. nasledih neku zemlju oko 2h inace nemam iskustva s poljoprivredom ali planiram da kupim jos zemlje i pocnem da se bavim istom . .cime? jos uvek ne znam ali polako :)))))))
 
Pozdrav svima,
zovem se Darko, i bavim se uzgojom salata i svezeg zacinskog bilja. Imam 500m2 plasenika, a u izgradnji 100m2 rasadnika i centralnog grejanja.Pratim neko vreme ovaj forum, pa sam odlucio da se pridruzim. :ideja:
 
Pozdrav svima-ja sam Raša.Završio sam srednju el.tehničku školu.Posla nema pa se pored tate bavim poljoprivredom(ratarstvom i stočarstvom)-posedujemo svu neophodnu prateću mehanizaciju.Na forumu ima dobrih stvari a imam 20 godina pa mogu mnogo toga naučiti :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh