Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najpre da se izvinim svima,nov sam pa nisam znao za ovo korisno predstavljanje.Cesto sam posecivao ovaj forum a sada imam potrebu i da se ukljucim.Izlozio sam moj problem i nadam se da cu dobiti bilo kakvu pomoc.Inace sam iz okoline Leskovca,opstina Vlasotince-selo Orasje.Dakle jug braco,"bogati jug" ove "bogate,uredjene" zemlje. :haha:Stocarstvom se bavi moj otac uz svesrdnu pomac svih ukucana.Ima tu nesto svinja,ukrasne zivine,fazana vise vrsta,paunova,zeceva,papagaja,ptica pevacica,akvarijuma,lovackih kerova.Pre svega sam hobista ali ozbiljni.Posto na forumu moze da se stekne mnogo novog znanja,bice mi cast da budem clan ovog drustva. :cao: :cao:
 
pozdrav svima ja sam iz okoline banja luke zanima me ovcarstvo zelio bih prosiriti farmu,ako neko ima informacije jel ima gdje u bosni nesto kvalitetno da se nabavi
 
Pozdrav svim clanovima ja sam iz Bosne posto kod nas nema bas ovakvih poljoprivrednih foruma ovde sam se prijavio zovem se Muamer...eto toliko od mene...
 
E pa tako to sto bi Lale reekle da see i mi prestavimo molicu lepo.Ta ja nisam Lala al' eto da kazemo da smo nedaleko od njih pa kao da sam Lala.Zivim pokraj Toronta pa zamisljam da sam lala i tako volem da pravim sunke,kobasice,kulene i slanine i naravno kiseo kupus.Pa sve to tako pomalko preko godine gricnem i malo zalijem s'onim sto mi se nadje pri ruci.E pa valjda cu i ja neki recept okacit'.Svima zdravo od Dusana
 
Zovem se Slavisa iz okoline Lazarevca sam. Radim sve pomalo. Proizvodim Baliranu lucerku i kukuruz za trziste. Pozdrav svima na forumu... :D
 
milijana74 je napisao(la):
nova sam na sajtu,ako moram da kazem par reci o sebi kazacu. :bravo: bavim se tovljenjem pilica sto mi ide onako osrednje jer svaki dan ucim na greskama ali guram mesecno otprilike oko200 komada,gajim rasnu zivinu a najvise volim leghorn i somborsku kaporku,volim bastovanstvo i sve sto se tice cveca jednom recju volim poljoprivredu dok moj suprug se bavi obredom zemlje i zadrugarsvom ...... :bravo: toliko za pocetak :cao:
Dobro dosla.... :cvetic: :cvetic: :cao: :cao:
 
EH PREDSTAVIO BIH SE JA NEGO JE TO MALO ZA MUKU JER JA SAM CRNOGORAC,KORENI SU MI U CG A PLODOVI U SR,sala na stranu
adnan-sandzak-novi pazar
nek mi je sa srecom,jel?
 
Здраво свима :cao:
Зовем се Мартин и радим од свега по мало, како и вечину овде :osmeh:
Свега по мало је: коке, козе, пчеле....

Доста тога сам научио са овог форума, сад јe дошло време да се и ја мало укључим :osmeh:
 
Pozdrav svim novim clanovima. Kada pocinjete da sadite na otvoremon s obzirom kakvo je vreme. Mislim na ratarske kulture.Olja
 
Ja Dzonko-Lonko ili krace Dzonko vlasnik Farme “Draganic” koja se bavi proizvodnjom i prodajom svežih, oplođenih i lekovitih jaja japanske prepelice (30kom/200din). Jaja su izrazito lekovita, koriste se kao terapija za mnoge bolesti, poboljšavaju imunitet i revitalizuju ceo organizam, stoga su i prirodna odbrana od gripa! Osim jaja nudi meso, kaveze, literaturu, jednodnevne i sestonedeljne prepelice, ambalazu, savete…
Nisam ovde da bih prodavao svoje proizvode vec da posavetujem druge, znam kako je meni bilo tesko kada sam krenuo u celu tu pricu, niko savet da ti da.
 
Kako pravila nalazu eto da vam se i ja predstavim , ja sam Zikica Apostolovic IZ Pirota po zanimanju krojac a u slobodno vreme se bavim i zemljoradnom, veliki sam ljubitelj kobasica domace radinosti i stalno tragam za nekim novim ukusima.
 
Sinisa seljak veteran, profesionalno se bavim poljoprivredom, obradjujem oko 30 ha i trudim se da zivim od toga.
Voleo bih da sto sta cujem novo, a mogao bih i da posavetujem.
Iz okoline Zajecara, selo Valakonje.
 
Поздрав свима на форуму.
Зовем се Зоран Цвејић из Малог Црнића сам, а у слободном времену између осталог бавим се и сређивањем пољопривредних машина...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh