Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima!!!!!
Ja sam Djordje Toskov.Nalazim se u Obrovcu(kod Backe Palanke) Student sam Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu. Bavim se zemljoradnjom-ratarstvom,i prijavio sam se na ovaj forum radi sticanja i razmenjivanja iskustava medju clanovima foruma!!!!!!
 
pozdrav svima ja sam inace pocetnik u poljoprivredi ,inace sam iz okoline modrice RS, interesujeme dosta toga i volim citati razna misljenja ljudi koji se vec duze vremena bave poljoprivredom, za sad toliko poz.
 
ako neko moze da mi kaze ili sta misli dali valja posijati sjeme kukuruza po deklaraci valjanost sjemena istekla 2008 godine a ja provjeravao klijavost i od 10 sjemenki sve su isklijale , sa obzirom da je kod nas sjeme od 25000 sjemenki oko 60 KM a covjek mi nudi po 15 KM po vrecici od 25000 sjemenki, sta raditi ?
 
ma i ja sam skeptik ,interesujeme dali je ko tako nesto probao sijati i ako jest sta je bilo ? I sam sam sejao sjeme od prosle godine i bilo je uredu al ovo je vec 3 godine u pitanju,
 
ovde se radi o ZP 434 i sjeme izgleda zdravo i bas me zacudilo da je svih 10 sjemenki pustilo klicu za nekih 3 dana na sobnoj temperaturi,ja cu ga zasejati na jednoj manjoj parceli pa sta bude. pozdrav svima
 
pozdrav svima nije bas da sam pocetnik u poljoprivredi ali nisam ni neki senior u tome. Njome se bavim dosta dugo u pocetku kao pomocnik ocu a kasnije sam radim zemlju uz pomoc oca, inace sam iz okoline Panceva tacnije Lokve, interesujeme dosta toga i volim citati razna misljenja ljudi koji se vec duze vremena bave poljoprivredom, za sad toliko poozdrav svim clanovima foruma posebno clanu Talianu... :D
 
Zdravo,

Ja sam Goran iz okoline Sopota.
Početnik sam i za sada pažljivo čitam vaše diskusije.

Pozdrav,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh