Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
naterali su me da se predstavim...

zoki juzno od beograda jedna varosica...ne bavim se poljoprivredom vec trgovinom i tu sam radi kontakta mada sam dosta stvarim naucio koje ce mi trebati jednog dana ...nadam se da nije problem sto nisam proizvodjac?!

pozdrav svima!
 
maximus28 je napisao(la):
naterali su me da se predstavim...

zoki juzno od beograda jedna varosica...ne bavim se poljoprivredom vec trgovinom i tu sam radi kontakta mada sam dosta stvarim naucio koje ce mi trebati jednog dana ...nadam se da nije problem sto nisam proizvodjac?!

pozdrav svima!
maximuse kako bre nije problem što ne proizvodiš pa to je najveći profit danas ko ne proizvodi taj ima, a ko proizvodi taj je puko. Pozdrav :nono:
 
Pozdrav za nove!

2a4shnr.jpg


:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
dobro nam dosli, dobri ljudi.... ...... ..... lele sam ogladneo nesto...... a ideja je strava..... kako ljudima svasta pada na pamet .....strava..... :haha: :haha: :haha: :haha: :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
ja sam Alexa,iz Babusnice. Bavim se stocarstvom,zemljoradnjom,a mozda uskoro zavrsim i veterinu...pozdrav za svre!
 
Pozdrav svima! Zovem se Bora,iz Sapca sam.Vlasnik sam 4 oldtajmer traktora i 5 ari zemlje.1 Gildner 1952,Zadrugar 1955,Fendt 1959 i Eicher/Ajher/ 1960.Imam samo 65 godina,pa valda cu i ovde nesto da naucim.Zbog godina,ne snalazim se dobro sa ovom spravom/kompjuter/ zato nemozete videti slike.Kad mi dodje unuk,onda cu nesto postaviti.
 
Zovem se Nikola Vucinac zivim u Subotici na severu Backe gde se uglavnom bavim pcelarstvom jos ne profesionalno ali ko zna koristim Farar kosnice a od ove godine uvodim i kosnicu Rodna Voja
pozdrav
 
ja sam iz okoline sapca jedno malo ali vredno selo proizvodim povrce na nekih 50 ari plastenika i oko 30 ari na otvorenom svidja mi se ovaj forum i drago mi je da sam clan pozdrav svima
 
Vec sam se negde predstavio.... Kaze zena mora i ovde....a ja slusam....
Bane Beograd u potrazi za kucicom, imanjem negde u divljini....

P.S. Joj sto volim ovo... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Dobar dan. Zovem se Zoltan. Bavim se sa poljoprivredom i stočarstvom. Pozdrav svima.
 
Pozdrav!

Moje ime je Mikalacki Sava i zajedno sa kolegama i jos jednom vecom farmom za proizvodnju mleka smo razvili softver za upravljanje farmom mleka. Bilo kakva pitanja mozete postaviti direktno preko poruke na forumu ili na mail programzafarme@gmail.com. Hvala moderatorima na forumu i obavestenju! :)

Pozdrav,
Mikalacki Sava
 
pozdrav svima, zovem se Atila i iz Vrbasa sam. planiram da se bavim plastenicima, nemam nekog velikog znanja u tom domenu. nadam se da cu uz vasu pomoc i ljudi oko mene ostvariti moje snove o velikoj povrsini pod plastenicima
. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh